کد خبر : 10536
تاریخ انتشار : یکشنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۶:۱۴

تبادل الکترونیکی اسناد بستری به صورت مکانیزه از کارهای ماندگار در سازمان بیمه سلامت ایران

تبادل الکترونیکی اسناد بستری به صورت مکانیزه از کارهای ماندگار در سازمان بیمه سلامت ایران

تبادل الکترونیکی اسناد بستری به صورت مکانیزه از کارهای ماندگار در سازمان بیمه سلامت ایران است دکتر کورش فرزین معاون بیمه و خدمات سلامت سازمان بیمه سلامت کشور در دیدار با مدیران و کارشناسان بیمه سلامت گیلان گفت : تبادل الکترونیکی اسناد بستری به صورت مکانیزه یکی از کارهای ماندگار در سازمان بیمه سلامت ایران

تبادل الکترونیکی اسناد بستری به صورت مکانیزه از کارهای ماندگار در سازمان بیمه سلامت ایران است

دکتر کورش فرزین معاون بیمه و خدمات سلامت سازمان بیمه سلامت کشور در دیدار با مدیران و کارشناسان بیمه سلامت گیلان گفت : تبادل الکترونیکی اسناد بستری به صورت مکانیزه یکی از کارهای ماندگار در سازمان بیمه سلامت ایران است.

وی افزود : تبادل الکترونی اسناد بستری به عنوان یکی از آرزوهای دیرینه سازمان بیمه سلامت ایران بوده که با پیگیری های مدیرعامل سازمان اجرایی گردید و حاصل این کار بزرگ ارسال الکترونیکی اسناد به صورت مکانیزه از سوی ۶۰۰ بیمارستان دولتی دانشگاهی در سطح کشور می باشد. وی گفت : از مزایای این فرآیند متمرکز شدن اطلاعات خدمات درمانی ارائه شده به بیماران بستری و بستری موقت در کل کشور است.

وی همچنین خاطرنشان کرد : یکی دیگر از کارهای بزرگ سازمان اجرای مشترک برنامه ی ارزیابی وسع با همکاری وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی است که افراد با توجه به شرایط مالی در این ارزیابی در دهک های مختلف قرار گرفته و با دریافت دفترچه بیمه سلامت از خدمات سازمان بهره مند می شوند.

وی در پایان ضمن قدردانی از زحمات مجموعه بیمه سلامت در سراسر کشور گفت : امیدوارم با تلاش و همت مضاعف بتوانیم به بیمه شدگان عزیز سازمان بیمه سلامت ایران که اکثریت آنها از قشر محروم جامعه هستند خدمات مطلوب ارائه نماییم.

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.