در نشست بررسی پروژه های عمرانی شهرستان لنگرود که با حضور مدیر کل ورزش و جوانان ، نماینده مرد م در مجلس و فرماندار برگزار شد، اجرای ۴ پروژه ورزشی مورد تاکید قرار گرفت ‌.

گیل ابراز: مریم بخشی با اشاره به شیوع کرونا و تاثیر آن بر روند تخصیص اعتبارات گفت: متاسفانه امسال ازوضعیت بودجه‌ای مناسبی برخوردار نیستیم ، اما با توجه به اینکه ورزشکاران شهرستان لنگرود همواره با کسب مدالهای رنگارنگ موجب درخشش و ارتقا جایگاه ورزشی استان گیلان شده اند لذا در مورد ۴ پروژه نیمه تمام این شهرستان ، ۲ مورد از جمله احداث سالن باستانی و زمین چمن مصنوعی در اولویت تخصیص اعتبار پروژه های امسال قرار خواهد گرفت .

وی اظهار امیدواری کرد که با کمک نماینده و فرماندار محترم بتوانیم گامهای موثری برداشته و عملکرد خوبی را در این شهرستان به ماندگار بگذاریم.

در ادامه فرماندار لنگرود یکی از دغدغه‌های اساسی حوزه ورزش را تکمیل پروژه های نیمه تمام عنوان کرد و تسریع در تکمیل و بهره برداری از این پروژه ها را خواستار شد.

مهندس شفقی افزود :چند پروژه ورزشی نیمه تمام در این شهرستان داریم که انتظار داریم باجذب اعتبارات مورد نیاز و تخصیص آن مراحل احداث و تکمیل پروژه های سالن باستانی و زمین چمن مصنوعی کومله و سالنهای ورزشی ملاط – خالکیاسر در دستور کار قرار گیرد.

نماینده مردم لنگرود در مجلس شورای اسلامی نیز ضمن تشکر از حضور مدیر کل اداره ورزش و جوانان گفت: ما به دنبال راهکار و پیگیری جهت پروژه های نیمه تمام ورزشی این شهرستان هستیم و امیدواریم رهاورد این نشست پیگیری در خصوص تکمیل پروژه های نیمه تمام این شهرستان و ایجاد و توسعه مجموعه های ورزشی جدید باشد.

دکتر محمد نژاد با اشاره به اهمیت ورزش در پیشگیری از ناهنجاریها و آسیب‌های اجتماعی و اعتیاد گفت: در این راستا اداره کل ورزش و جوانان و ادارات شهرستان نقش مهمی را بر عهده دارند .

نماینده مردم لنگرود در مجلس تصریح کرد: اگر بخواهیم ورزش شهرستان در مسیر پیشرفت قرار گیرد لازم است روسای مربوطه با درایت و تلاش و برنامه ریزی پیش بروند و در این بین استفاده از ظرفیت جوانان و همچنین استفاده بهینه از تمامی پتانسیل های موجود مسئله ای است که اداره ورزش و جوانان باید به آن توجه ویژه کند.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان در ادامه ضمن ارائه گزارش از عملکرد اداره ورزش و جوانان گفت: با توجه به امکاناتی که از گذشته در شهرستان موجود بوده و ورزش نیز خاستگاه ویژه ای در آن دارد و رشد خوبی داشته انتظار داریم با گذر زمان شاهد پیشرفت و تکمیل پروژه های نیمه تمام باشیم .

ناصر شهدی با تاکید بر پتانسیل موجود شهرستان لنگرود در امر توسعه فضاهای ورزشی ؛ از فرماندار و نماینده و مدیر کل ورزش و جوانان گیلان خواستار تخصیص اعتبار در سال ۹۹ به منظور تکمیل و بهره برداری پروژهای نیمه تمام شد.

لازم به ذکر است بازدید از پروژه های نیمه تمام از جمله احداث سالن باستانی و زمین چمن مصنوعی کومله از دیگر برنامه های مدیرکل ورزش و جوانان در شهرستان لنگرود بود ./برنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.