رییس توریسم سلامت دانشگاه علوم پزشکی گیلان در ” اولین وبینار توانمندسازی تیم ipd بیمارستان ها و مراکز آموزشی و درمانی ، گردشگری سلامت را سومین صنعت جهان، پس از صنعت نفت و خودرو سازی عنوان کرد.

گیل ابراز: دکتر اسماعیل نورصالحی ، در اولین وبینار توانمندسازی تیم ipd بیمارستان ها و مراکز آموزشی و درمانی ، گردشگری سلامت را سومین صنعت جهان پس از صنعت نفت و خودرو سازی عنوان کرد و گفت: این صنعت در آینده ای نزدیک، به صنعت اول جهان تبدیل خواهد شد.

وی در ادامه با اشاره به اهمیت صنعت گردشگری و جایگاه این صنعت در کشور و استان گیلان ضمن ارایه گزارشی در خصوص عملکرد توریسم سلامت دانشگاه و نحوه تدوین تعرفه ،تلاش همگان را برای جذب توریسم سلامت خواستار شد.

در ادامه مطالب جامعی در خصوص آشنایی با مدل های بازاریابی و تکنیک های عملیاتی گردشگری سلامت ویژه ipd ، مرگ و میر و احراز هویت بیماران بین الملل و مسایل حقوقی بیماران بین الملل به ترتیب توسط دکتر روشن بابایی همتی – عضو هیات علمی دانشگاه گیلان و اسناد گردشگری، دکتر ابراهیم مسعودی – رییس تالار تشریح پزشکی قانونی گیلان، دکتر جلالی – مدیر اداره کل اموراتباع و مهاجران خارجی و کارشناس حقوقی اداره مذکور ارایه شد.

” اولین وبینار توانمندسازی تیم ipd بیمارستان ها و مراکز آموزشی و درمانی تحت عنوان ” گردشگری سلامت و مسایل حقوقی ” صبح امروز، پنجشنبه با حضور دکتر اسماعیل نورصالحی – رییس توریسم سلامت دانشگاه علوم پزشکی گیلان و جمعی از مسوولان دستگاه های اجرایی استان در سالن اجلاس معاونت توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی گیلان برگزار شد.

بنابراین گزارش هزینه بالای زندگی در کشورهای صنعتی، تسهیل و توسعه ی سفرهای بین المللی ، اصلاح و بهبود سطح تکنولوژی ، استانداردهای پزشکی در بسیاری از کشورهای جهان، راحتی دسترسی به خدمات درمانی در مقایسه با سایر کشور از جمله رشد صعودی گرایش مردم به مسافرت های پزشکی است . بازار گردشگری سلامت ، یک بازار رقابتی است و نیاز به موقعیت متمایز دارد استفاده بهینه از شبکه های اجتماعی، پرداختن به تولید محتوای مفید و متمایز و همچنین ، همکاری با یک دفتر خدمات مسافرتی در این خصوص می تواند بسیار مثمر ثمر باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.