فرماندار رشت در نشست با مدیر عامل شرکت گاز استان تاکید کرد: هیچ پروژه عمرانی، نباید به دلیل مشکلات پیش رو و حواشی روی زمین بماند.

علی فتح اللهی در نشست با مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان با بیان اینکه وظیفه دستگاه های اداری، تسهیل در روند امورات اداری برای مردم است، افزود: با توجه به کمبودها و مشکلات اقتصادی کشور، معتقدم جهت پیشبرد کارها باید دستگاه های اجرایی در کنار هم جهت پیشبرد امورات، تعامل و همکاری داشته باشند.

وی با تاکید بر لزوم اتخاذ نگرش منطقی و قانونی به مسائل در راستای حل مشکلات، اظهار داشت: به هیچ وجه نباید پروژه های عمرانی به دلیل مشکلات پیش رو، روی زمین بماند و باید با استفاده از همه ظرفیت ها و ارائه راهکارهای منطقی مشکلات را حل کنیم.

مدیر عامل شرکت گاز استان گیلان نیز در این نشست با تبریک انتصاب مهندس فتح اللهی به عنوان فرماندار جدید رشت و آرزوی موفقیت برای ایشان، اظهار داشت: خوشبختانه از طریق اعتبارات بند ق، کلیه روستاهای شهرستان رشت از نعمت گاز برخوردار شده اند.

اکبر با اشاره به تمهیدات شرکت گاز استان در زمینه ارائه خدمات به مشترکین به صورت غیر حضوری، گفت: با توجه به برنامه ریزی های به عمل آمده به زودی کلیه خدمات شرکت گاز استان به صورت غیرحضوری و از طریق تماس تلفنی با شماره ۳۴۱۴ امکان پذیر خواهد بود.

گفتنی است در این نشست پروژه های مختلف شرکت گاز در محدوده شهرستان رشت مورد بررسی قرار گرفت و طرفین بر لزوم همکاری و تعامل در راستای تسریع در اجرای پروژه‌های مهم شرکت گاز درسطح این شهرستان تاکید کردند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.