مدیر کل ورزش و جوانان گیلان در بازدید مدیر عامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی از استادیوم تختی مطرح کرد ؛بازسازی استادیوم تختی انزلی مطالبه مهم ورزش گیلان است درخواست افزایش اعتبارات برای تکمیل استادیوم تختی انزلی

مریم بخشی مدیر کل ورزش و جوانان گیلان در حاشیه ی بازدید مدیر عامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی از پروژه ی استادیوم تختی بندر انزلی اظهار داشت : ورزشگاه تختی بندر انزلی از قدیمی ترین ورزشگاههای کشور است که بازسازی آن از مطالبات مردم این خطه است .

مریم بخشی مدیر کل ورزش و جوانان گیلان در بازدید مهندس “حسن کریمی ” مدیر عامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی گفت : دو پروژه بزرگ توسط این شرکت در سال گذشته در گیلان به بهره برداری رسید ، مجموعه ورزشی تختی لاهیجان و پروژه استادیوم رستم آباد و پیست دوچرخه سواری که در مرحله ی روکش قرار دارد و امیدواریم که پروژه ی استادیوم تختی بندر انزلی نیز توسط این شرکت به اتمام برسد.

وی با بیان اینکه اعتبارات این پروژه سال گذشته از محل اعتبارات سفر ریاست جمهوری ابلاغ شده است ، اظهار داشت : پیش از آن اعتبارات استانی بوده و آقای دکتر نوبخت طی سفری که از این استادیوم داشته اند این پروژه را در زمره اعتبارات سفر ریاست جمهوری ابلاغ کرده اند .

بخشی تاکید کرد : ورزشگاه انزلی یکی از قدیمی ترین ورزشگاههای کشور است که مردم استان و این خطه به آن افتخار می کنند.

وی ادامه داد : فاز اول پروژه ی بازسازی در حال اتمام است و تجهیز صندلی های سکوها از محل ارزش افزوده استان انجام خواهد شد . تکمیل فاز دوم و شروع فاز سوم از درخواست های ما از شرکت توسعه است و همچنین وضعیت نور ورزشگاه نیز مورد انتظار قرار دارد.

بخشی گفت : زمانی که ساعت بازی ها بالا می رود مشکل نور در این استادیوم وجود دارد و مورد قبول سازمان لیگ نیست و باید این مورد حل شود چون ساعت بازی ها به اجبار باید تغییر کند.

وی ادامه داد : وضعیت چمن این ورزشگاه نسبتا خوب است و تنها چمن طبیعی استان می باشد.

بخشی با درخواست از مدیر عامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی عنوان کرد : خواهش ما این است که کلیت این استادیوم در اجرای پروژه ها و نگاه شرکت توسعه دیده شود و ما بتوانیم این استادیوم را به جهت ریشه دار ورزش فوتبال در انزلی به اتمام برسانیم./برنا

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *