گیل ابراز: پس از آغار بکار فرداد قنبری ریاست شورای شهر سیاهکل به سراغ دو تن از اعضای شورای رفته و مصاحبه ای کوتاه در خصوص فعالیت های آتی شورا نموده که در ذیل می آید:

ارسلان عزتی سخنگوی شورای شهر سیاهکل با اشاره به ورود مجدد فرداد قنبری به ترکیب شورای شهر گفت:

با ورود آقای قنبری به بدنه شورا امیدواریم بتوانیم مثل روزهای اول فعالیت شورای پنجم در امر خدمت رسانی به مردم شریف سیاهکل به انجام وظیفه بپردازیم.

این عضو شورای شهر در خصوص جایگاه شوراها گفت: شوراهای شهر و روستا در جایگاه خدمت رسانی به مردم هستند، محور مدیریت شهری باید خدمت به مردم باشد.
ارسلان عزتی افزود: توسعه شهر و آنچه حاصل می شود نتیجه فعالیت و عملکرد یک جریان نیست، بلکه نشانگر موفقیت کشور و نظام است.
وی تاکید کرد: اگر عده ای در سایه برخی اختلاف نظرها، موانعی برای فعالیت شوراها ایجاد کرده و یا از روشهای غیراخلاقی به تخریب جریان روی کار بپردازند، اولین نتیجه آن آسیب به شهر و کشور خواهد بود.

وی عنوان کرد: شورای شهر یک نهادی اجتماعی و فعالیت در آن یک کار گروهی است لذا باید گفت، در مجموعه شورای شهر آنچه باید مدنظر باشد داشتن تعامل و وحدت است که باعث توسعه و اعتماد سازی می شود.

سخنگوی شورای شهر سیاهکل بیان کرد: مردم خدمت و وحدت کلمه را می فهمند و آن را لمس می کنند هر قدر که خدمات بیشتر باشد اقبال و استقبال بیشتر مردم نیز از اجرای پروژه ها افزون تر می شود لذا همه اعضا شورا باید انسجام، وحدت، همگرایی و هم پوشانی که لازمه کار شوراها است را سرلوحه کار خود قرار دهند

جاوید کاکایی دیگر عضو شورای شهر سیاهکل نیز با اشاره به ورود مجدد فرداد قنبری به ترکیب اعضای شورای شهر گفت: تمام تلاش خود را خواهیم کرد که با ورود آقای قنبری به شورای شهر؛ بدون حاشیه و در پیشبرد اهداف و فعالیت های ذاتی و قانونی خود در جهت عمران و آبادانی شهر قدم برداریم و از سایر عزیزان عضو شورا هم میخواهم با تاسی از قانون و با احترام به آرای مردم شریف سیاهکل همه تلاش و همت خود را وقف خدمتگذاری به این مردم و شهر نمایند.

عضو شورای شهر سیاهکل تاکید کرد : در فرصت باقی مانده تمام تلاش خود را می کنیم تا فضای تعامل و همراهی را به وجود آوریم و از این تعاملات به خوبی بهره ببریم.
وی تاکید کرد: کشاندن تعارضات و مجادلات به سطح جامعه مردم را ناامید می کند، مردم با توجه به حجم مشکلات در فضای شهری تحمل تشویش را ندارند بلکه از برگزیدگان خود کار می خواهند.

این عضو شورای شهر ضمن تشکر از حمایت ها و ارشادات فرماندار، امام جمعه و سایر عزیزان عضو شورای تامین خواستار تداوم این حمایت ها در راستای تحقق برنامه ها و فعالیت های قانونی شورا شد./سیاهکل نیوز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *