با توجه به ارزیابی های هیات های کاراته سراسر کشور توسط فدراسیون کاراته جمهوری اسلامی در سال ۹۸ ،هیات کاراته استان گیلان با کسب امتیاز ۳۶۳۰ حایز رتبه برتر گردید.

گیل ابراز: ” وحید مومنی ” سرپرست دبیری فدراسیون کاراته ایران با ارسال نامه ای به هیات کاراته استان گیلان با اعلام امتیاز و کسب رتبه برتر توسط هیات کاراته گیلان از تلاشهای این هیات در جهت ارتقای ورزش کاراته در استان قدردانی نمود.

مومنی اظهار امیدواری کرد با حمایت های همه جانبه اداره کل وررش و جوانان گیلان از هیات کاراته استان ،این هیات بتواند در سال های آتی نیز به مقام های برتر دست یابد.
گفتنی است محورها و شاخص های ارزیابی عملکرد هیات ها که دارای ۹ سرفصل بوده توسط وزارت ورزش و جوانان تایید و به فدراسیون ها ارسال گردیده است و هر کدام از این شاخص ها دارای امتیازات متفاوت می باشد که هیات کاراته استان گیلان به جهت فعالیت های خوب خود حایز رتبه ی برتر شد.
به گزارش روابط عمومی هیات کاراته استان گیلان ،این هیات ضمن قدردانی از خانواده بزرگ کاراته گیلان ،هیات های شهرستانی و تعامل همکاران هیات ، امید دارد با توکل به خداوند و همگرایی ، در جهت توسعه و رسیدن به جایگاه اصلی مغفول مانده کاراته گیلان در سطح کشور گام بردارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.