فرماندار آستانه اشرفیه تکمیل عملیات احداث پل کابلی این شهر را ضروری دانست و خواستار اتمام هرچه سریعتر این پروژه مهم که نزدیک به ۱۰ سال از آغاز عملیات اجرایی آن می گذرد، شد.

گیل ابراز: فرماندار آستانه اشرفیه تکمیل عملیات احداث پل کابلی این شهر را ضروری دانست و خواستار اتمام هرچه سریعتر این پروژه مهم که نزدیک به ۱۰ سال از آغاز عملیات اجرایی آن می گذرد، شد.

یونس محمودی روز پنجشنبه در جلسه شورای اداری شهرستان آستانه اشرفیه افزود: تکمیل و اتمام این پل، نقش موثری در توسعه و رونق اقتصادی منطقه دارد.

وی با اشاره به نقش این پل کابلی در کاهش بار ترافیکی و همچنین رونق بخش گردشگری منطقه اظهار داشت: تکمیل و بهره برداری از این پل یکی از خواسته های مهم مردم شهرستان است که امیدواریم هرچه زودتر تحقق یابد.

به گفته محمودی، اقدامات موثری در جهت تکمیل این پل کابلی صورت گرفته و وزیر راه و شهرسازی نیز طی بازدیدی که از وضعیت روند اجرای این پروژه داشته، قول مساعد برای سرعت بخشیدن به اتمام این طرح داده است.

وی در ادامه نیز با تاکید بر اینکه باید از تمام ظرفیت ها برای اجرا و تکمیل طرح های عمرانی نیمه تمام این شهرستان بهره ببریم، افزود: انتظار می رود در این خصوص کلیه مدیران دستگاه های اجرایی ضمن تعامل با یکدیگر دقت و تلاش لازم را داشته باشند.

محمودی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به اقدامات ستاد مقابله با ویروس کرونا در این شهرستان نیز گفت: به منظور مقابله و پیشگیری از شیوع این ویروس نیاز است تا همچنان نکات بهداشتی از سوی عموم رعایت شود.

وی همچنین خواستار تسریع در رفع مشکلات مربوط به کمبود آب شرب در برخی از مناطق روستایی این شهرستان شد.

در ادامه این جلسه از تلاش ها و زحمات دکتر محمد حسین قربانی نماینده دوره های نهم و دهم مجلس شورای اسلامی مردم شهرستان آستانه اشرفیه نیز تجلیل و قدردانی شد.

عملیات احداث پل کابلی منطقه کورکاء آستانه اشرفیه به طول ۱۵۸ متر به عرض ۱۳ متر در سال ۸۹ بر روی رودخانه سفیدرود(در مجاورت پل قدیمی این منطقه با قدمت حدود ۸۰ سال) آغاز شده است.

شهرستان آستانه اشرفیه با دو بخش مرکزی و بندرکیاشهر در شرق استان گیلان واقع شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *