با حکم مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی، «مدیر گسترش و تسهیل تولید»، «مدیر امور مالی»، «مدیر اجتماعی، سلامت و ورزش» و «سرپرست مدیریت توسعه روابط با کشورهای حوزه خزر» سازمان منطقه آزاد انزلی منصوب شدند.

با حکم محمد ولی روزبهان؛ رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی، رضا اسلامی بعنوان «مدیر گسترش و تسهیل تولید»، علی قاضی به عنوان «مدیر امور مالی»، علیرضا کاسی نرگسی بعنوان «مدیر اجتماعی، سلامت و ورزش» و محمدرضا صفری به عنوان «سرپرست مدیریت توسعه روابط با کشورهای حوزه خزر» سازمان منطقه آزاد انزلی منصوب شد

در سوابق شغلی رضا اسلامی که به عنوان «مدیر گسترش و تسهیل تولید» منصوب شد، فرماندار سیاهکل، شهردار رودسر، مدیر ترافیک گیلان و مدیرکل بحران گیلان دیده می شود.

همچنین در سوابق علی قاضی که به عنوان «مدیر امور مالی» سازمان منصوب شده است، مدیر حراست دانشگاه آزاد گیلان، مدیر حراست اداره کل اوقاف گیلان، مشاور شهردار رشت و رییس ثبت شرکت های سازمان دیده می شود.

محمدرضا صفری که به عنوان «سرپرست مدیریت توسعه روابط با کشورهای حوزه خزر» منصوب شده است، پیش از این مدیر فرهنگی و آموزشی و مدیر اجتماعی و ورزش سازمان بوده است و علیرضا کاسی نرگسی که به عنوان «مدیر اجتماعی، سلامت، ورزش و جوانان» منصوب شده است، مسئولیت عمران روستایی سازمان را بر عهده داشته است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *