عصر روز پنج شنبه هفتادمین فروشگاه چرم مشهد و بزرگترین شعبه آن در شمال کشور در شهر رشت با حضور بابک مصری مدیر عامل چرم‌مشهد و تعدادی از اعضای شورای اسلامی شهر رشت در گلسار رشت افتتاح شد.

گیل ابراز- سارا حقیقی ؛چرم مشهد یکی از معتبرترین برندهای برتر ایرانی در صنعت مربوط به خود در کشور است که بیش از دو دهه از زمان آغاز به فعالیت آن می‌گذرد. این برند که تولیدکننده انواع محصولات چرمی در ایران است، در حوزه صادرات نیز فعال بوده و کالاهای تولیدی خود را به کشورهای متعددی همچون ژاپن،کره جنوبی،فرانسه ،سویس و قزاقستان صادر می کند.

 بابک مصری مدیر عامل چرم مشهد در حاشیه افتتاح بزرگترین فروشگاه چرم مشهد در گلسار رشت گفت:شرکت چرم مشهد تنها شرکت چرم‌سازی است که از پوست تا محصول نهایی را در کارخانه تولید می‌کند.

وی که دارای مدرک مهندسی شیمی از دانشکده فنی دانشگاه تهران و مدرک MBA با گرایش مدیریت مارکتینگ از دانشگاه SFU ونکوور کانادا بوده و بیش از ۲۰ سال سابقه مدیریت در صنایع مختلف دارد در رابطه با این تولیدات این محصول افزود:شرکت چرم مشهد هم با بیش از ۲۰ سال سابقه به‌عنوان بزرگ‌ترین واحد چرم‌سازی و تولیدکننده محصولات چرمی در ایران فعالیت می‌کند.

مصری در زمینه تنوع محصولات چرم مشهد گفت:شرکت چرم مشهد تولیدکننده انواع محصولات چرمی شامل البسه چرمی، کیف زنانه، کیف اداری، کفش، کمربند، کیف پول، مصنوعات چرمی و… است.

وی با بیان اینکه چرم مشهد در دهه ۷۰ با هدف جلوگیری از خام‌فروشی، خروج ارز، ایجاد ارزش افزوده، اشتغال‌زایی و کمک به تولید ملی شکل گرفت،اظهار کرد:شرکت چرم مشهد در حال حاضر بیش از ۶۰ شعبه در شهرهای تهران، مشهد، اصفهان، شیراز، تبریز، گرگان، ساری، بابل، بابلسر، تنکابن، رشت، اردبیل، زنجان، اهواز، کرمان، زاهدان، بیرجند، بجنورد، همدان، اراک ….را دارد و هم اکنون هفتادمین و بزرگترین شعبه شمال کشور خود را در گلسار رشت با مساحت بیش از ۳۰۰ مترمربع افتتاح کرده است.

مصری درباره فرایند تولید محصولات چرم مشهد گفت:
در حال حاضر بیش از ۲۰۰۰ نفر به‌صورت مستقیم و غیرمستقیم برای «چرم مشهد» کار می‌کنند و ما یکی از معدود برندهای حوزه پوشاک در ایران هستیم که تمامی فرایندهای تولید، فروش و توزیع را در مجموعه خودمان انجام می‌دهیم. کارخانه «چرم مشهد» بزرگ‌ترین کارخانه چرم‌سازی در کشور است که تمامی مراحل تولید چرم و دوزندگی در آن صورت می‌گیرد.

مدیر عامل چرم مشهد یکی از دلایل افتتاح این شعبه را شیک پوشی مردم شهر رشت بیان کرد و گفت:چرم مشهد با در نظرگرفتن آخرین سبک‌ها و مدهای برندهای معتبر جهانی و رنگ‌های سال، بررسی نمایشگاه‌های بین‌المللی و بازدید از برندهای معتبر اروپا و آمریکا، همچنین استفاده از طراحان معتبر ایتالیایی و ترکیه به‌علاوه طراحان توانمند شرکت چرم مشهد نسبت به ارائه مدل‌های متنوع برای هر فصل اقدام می‌کند و پیش بینی ما این است که مردم خونگرم و مهمان نواز شهر رشت که از دیرباز به شیک پوشی و آراستگی معروف هستند استقبال خوبی از این برند که محصول دستان زحتمکش و هنرمند کارگران ایرانی است داشته باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.