پنجمین جلسه کمیته سلامت شرکت گاز استان گیلان در سال جاری به ریاست مدیرعامل و با حضور اعضا در سالن کنفرانس این شرکت برگزار شد.

به گزارش گیل ابراز و به نقل از روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، در این جلسه حسین اکبر مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان ضمن تبریک فرار رسیدن سالروز میلاد با سعادت امام حسن مجتبی(ع) بر ادامه دستورالعمل های ایمنی و بهداشتی کرونا در سطح ادارات گاز تاکید کرد.

وی با قدردانی از هماهنگی و همدلی همه واحدها به جهت خدمت رسانی به مردم و مشترکین در ایام شیوع ویروس کرونا اظهار داشت: ضدعفونی و گندزدایی ادارات و واحدها باید همانند گذشته به صورت مستمر ادامه یابد.

مدیر عامل شرکت گاز استان گیلان از واحدهای مرتبط درخواست کرد تا نسبت به مدون سازی اقدامات صورت گرفته در ایام شیوع ویروس کرونا اقدام کنند.

اکبر بیان کرد: محدودیت های اعمال شده در راستای کنترل کرونا باید به تدریج و طی هماهنگی با ستاد و بر اساس دستورالعمل های ستاد مقابله با کرونا کاهش یابد.

وی همچنین با توجه به شروع مجدد کنتورخوانی از اواخر اردیبهشت ماه بر تهیه لوازم بهداشتی و حفاظتی برای کنتورخوانان تاکید کرد.

در ادامه این جلسه مقرر شد تا زمان اعلام وضعیت عادی از سوی مراجع ذیصلاح، نماز جماعت، کلاس های آموزشی و فعالیت های ورزشی برگزار نشود.

ادامه روند کنترل سلامتی کارکنان، تهیه گزارش هزینه های انجام شده برای تهیه لوازم و کلیه موارد مربوط به پیشگیری از انتشار و ابتلای کارکنان به ویروس کرونا و تهیه کتابچه اقدامات انجام شده در شرکت گاز استان گیلان در ایام ویروس کرونا از دیگر مصوبات این جلسه بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *