گیل ابراز_ شهردار لنگرود در مورد پروژه خیابان جدیدالاحداث (از میدان شهید املاکی به سمت کشتارگاه سنتی) نیز شمع‌ها و تیرهای پل واقع در مسیر نصب شده و نهایتا تا ۳ ماه آینده کار زیرسازی جاده به اتمام خواهد رسید.

اولین نشست مشترک مابین شهردار لنگرود و اعضای شورای اسلامی شهر در سال جدید که در سالن کنفرانس شهرداری برگزار شد، سید مهدی رجایی ضمن تقدیر از خدمات و همراهی همه دست اندرکاران و خادمان ملت در مدیریت شهری، گزارشی از عملکرد سال گذشته شهرداری لنگرود، ارایه کرد.

شهردار لنگرود افزود: علاوه بر انجام بسیاری از پروژه‌های عمرانی و اجابت مطالبات شهروندان، در جوان‌سازی بدنه شهرداری لنگرود نیز با برنامه عمل کردیم و طی سه سال اخیر بالغ بر ۶۰ نفر از کارکنان بازنشست شده‌اند که این امر مبلغی بالغ بر حدود ۳ میلیارد تومان هزینه در پی داشته است و این روند جوان سازی در سال جاری نیز ادامه خواهد داشت.

رجایی در خصوص پروژه احیا و بازسازی باغ ملی، خورده کارهایی همچون تکمیل آبنما، نصب تیرهای پارکی (که خرید شده است) و آماده‌سازی سرویس بهداشتی، باقیمانده است که در اسرع وقت انجام خواهد شد.

شهردار لنگرود در مورد پروژه خیابان جدیدالاحداث (از میدان شهید املاکی به سمت کشتارگاه سنتی) نیز شمع‌ها و تیرهای پل واقع در مسیر نصب شده و نهایتا تا ۳ ماه آینده کار زیرسازی جاده به اتمام خواهد رسید.

وی در خصوص پیشرفت پروژه عظیم کارخانه کمپوست نیز، علیرغم وجود برخی اعتراضات مردمی و شیطنت های محلی، با تلاش های پیمانکار و مشاور طرح و با عنایت و همکاری دستگاه قضایی و انتظامی به سمت جلو حرکت خواهیم کرد.

رجایی ادامه داد: کار سنگفرش مسیر انتهایی خیابان نظام مهندسی نیز که به دلیل مراجعت پیمانکار به استان خویش، ناتمام باقیمانده بود، از سر گرفته شده است.

شهردار لنگرود با یادآوری این مطلب که علیرغم مواجه شدن با بحران ویروس کرونا و شرایط ناپایدار اقتصادی، کلیه حق و حقوق پرسنل در انتهای سال قبل پرداخت شده، افزود: بخش اعظم حقوق فروردین کارکنان نیز واریز شده که در بین شهرداری های استان پیشتاز این امر هستیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *