گیل ابراز _نشست بحث و بررسی ساماندهی کارگران ساختمانی و فصلی فعال در شهر رشت به وسیله سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فراورده های کشاورزی شهرداری رشت برگزار شد

به گزارش واحد خبر مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری رشت در این نشست ابتدا حسینی رئیس انجمن کارگران ساختمانی مسائل و مشکلات این عزیزان را مطرح کرد.
وی به شناسایی کارگران ساختمانی و تفکیک آنها از استاد کاران، نبود سطح بندی مهارتی، نبود ارزشیابی، نظارت کافی بر تعرفه دستمزد کارگران و استاد کاران و برخی موضوعات دیگر تاکید کرد و خواستار کمک شهرداری برای رفع این مسائل گردید.
همچنین اختصاص مکانی مشخص برای تجمع کارگران ساختمانی به طوری که اختلال در رفت و آمد و تردد ایجاد نکند مورد درخواست نمایندگان این دسته از کارگران بود.
رئیس سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی شهرداری رشت هم ضمن دستور تهیه نامه ای برای بررسی مکانهای مناسب دراختیار شهرداری رشت برای استقرار این عزیزان بر همکاری این سازمان برای حل همه مسائل موجود تاکید کرد.
محمدرضا نظری گفت: با تکمیل نرم افزار ساماندهی کارگران ساختمانی که هم اکنون در مراحل پایانی طراحی قرار دارد به زودی از این نرم افزار برای بهبود وضعیت موجود بهره گیری خواهد شد.
گفتنی است در این نشست دو طرف به بررسی و حل همه مسائل و مشکلات مرتبط با شیوه های استقرار کارگران ساختمانی تاکید کردند و به توافق رسیدند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.