کد خبر : 7564
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۵:۰۹

شعار جهش تولید با توجه به جامعه کارگری تحقق می‌یابد

شعار جهش تولید با توجه به جامعه کارگری تحقق می‌یابد

فرماندار شهرستان آستانه اشرفیه گفت: مقام معظم رهبری سال جاری را به عنوان جهش تولید نامگذاری کرده اند که زمینه تحقق آن توجه ویژه به مسائل و مشکلات جامعه کارگری است. به گزارش گیل ابراز و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان آستانه اشرفیه؛ یونس محمودی فرماندار شهرستان آستانه اشرفیه با بیان اینکه

فرماندار شهرستان آستانه اشرفیه گفت: مقام معظم رهبری سال جاری را به عنوان جهش تولید نامگذاری کرده اند که زمینه تحقق آن توجه ویژه به مسائل و مشکلات جامعه کارگری است.

به گزارش گیل ابراز و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان آستانه اشرفیه؛ یونس محمودی فرماندار شهرستان آستانه اشرفیه با بیان اینکه جامعه کارگری علیرغم برخی مشکلات نجیب، بردبار و وفادار به نظام هستند اظهار داشت: دولت، مشکلات کارگران را می داند و در تلاش است تا با توجه به شعار سال جاری برای افزایش ارزشمندی قشر کارگر و ارتقای اخلاقمداری در فرهنگ کار و تولید گام بردارد.

فرماندار شهرستان آستانه اشرفیه افزود: مقام معظم رهبری طی سال‌های اخیر شعار سال را از مضامین اقتصادی انتخاب کرده اند که نشان می‌دهد در دهه آینده با جنگ اقتصادی دشمنان مواجه هستیم و باید تمام تلاش خود را برای مقابله با نقشه‌های دشمنان به کار بگیریم و برای خروج از آن نیازمند اجرای سیاست اقتصاد مقاومتی و شعار جهش تولید هستیم.

محمودی تصریح کرد: وقتی می‌توانیم در اجرای این سیاست‌ها موفق باشیم که ارزش کارگری و کارگر در جامعه بیشتر شده و با تکیه بر تولید داخل بتوانیم با خلاقیت و ابتکار نیازهای داخل را رفع کنیم.

فرماندار شهرستان آستانه اشرفیه ادامه داد: هدف از این نشست گفتگو با نمایندگان حوزه کارگری و شنیدن صدا ها و مشکلات این عزیزان بویژه مسایلی است که در راستای مقابله با کرونا متوجه کار و معیشت جامعه کارگری شده است .مقابله با کرونا؛ شخصیت غنی مردم بزرگ و شریف ما را در بخش های مختلف از جمله حوزه کارگری نشان داد که علیرغم مشکلات، نجیبانه صبوری کردند و با همراهی در کنار دست اندرکاران ایستادند. ‎

نماینده عالی دولت در شهرستان با اشاره به این که مقابله با کرونا به بخش های تولیدی و اقتصادی لطماتی وارد نمود و تحریم های ظالمانه حتی خرید دارو را از سوی دشمنان به ما تحمیل کرد، یادآور شد: در سایه اراده مشترک، همدلی، نجابت و همکاری همه آحاد مردم و کارگران عزیز؛ طی این مسیر و مدیریت کرونا و تحریم همزمان امکانپذیر شد.

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.