کد خبر : 7594
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۳:۳۳

با ایجاد تجهیزات نرم افزاری و سخت افزاری می توانیم در کاهش اطاله دادرسی پیشرو باشیم

با ایجاد تجهیزات نرم افزاری و سخت افزاری می توانیم در کاهش اطاله دادرسی پیشرو باشیم

محمدی اصل، مدیر کل زندانهای استان گیلان از برگزاری جلسات دادگاهی ویدیو کنفرانسی زندان مرکزی رشت با محاکم قضایی گیلان و هرمزگان خبر داد و گفت : با ایجاد بسترهای نرم افزاری و سخت افزاری و استفاده از تاسیسات حقوقی می توانیم در کاهش اطاله دادرسی پیشرو باشیم. به گزارش گیل ابراز، رضا محمدی اصل

محمدی اصل، مدیر کل زندانهای استان گیلان از برگزاری جلسات دادگاهی ویدیو کنفرانسی زندان مرکزی رشت با محاکم قضایی گیلان و هرمزگان خبر داد و گفت : با ایجاد بسترهای نرم افزاری و سخت افزاری و استفاده از تاسیسات حقوقی می توانیم در کاهش اطاله دادرسی پیشرو باشیم.

به گزارش گیل ابراز، رضا محمدی اصل در جلسه ویدیو کنفرانس شورای مدیران که با حضور دکتر جهانگیر ریاست سازمان زندانها برگزار شد ، در راه های کاهش اطاله دادرسی، کاهش هزینه ها و بالا بردن نکات امنیتی در زندانهای تاکید کرد.

مدیر کل زندانهای گیلان افزود : برآن شدیم تا با بستر های فراهم آمده از قبل و ایجاد تجهیزات نرم افزاری و سخت افزاری این مهم را گسترش داده و با جلسات تخصصی که با کارشناسان این حوزه برگزار کردیم توانستیم با شتابدهی بهتر و بالابردن ضریب دقت ، سرعت و امنیت در این قسمت موفق باشیم و با برگزاری جلسات دادگاهی ویدیو کنفرانسی با دادگاه های استان و خارج از استان مواردی که می تواند در پیشبرد اهداف سازمانی موثر باشد را به خوبی پوشش داده و در تلاش هستیم تا با استفاده از زیر ساخت های الکترونیکی خدمات بهتری ارایه نماییم.

وی ، عصر امروز را عصر تکنولوژی دانست و بیان داشت: برای استفاده بهینه از تاسیسات حقوقی می توان با دانش فناوری اطلاعات از برخی از موانع ها که باعث اطاله دادرسی بوده عبور کرد وبا هوشمند سازی در زمینه های مختلف زندانبانی تأثیر آن بر روند پیشرفت و راهبرد های کاربردی به نقاط مثبتی در دیگر زمینه هایی که شامل برنامه های اصلاحی و تربیتی می شود برسیم.

وی از پیگیریهایی برای راه اندازی سیمای زندان بصورت تخصصی خبر داد و گفت : با برنامه ریزیهای انجام شده و نشستهای متعدد در صدد این هستیم تا بزودی سیمای زندان را در زندانها راه اندازی کرده و برنامه های اصلاحی و تربیتی را تخصصی تر و با استفاده از تکنولوژیهای پیشرفته در راستای توانمند سازی زندانیان فعال نماییم.

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.