مدیرکل زندان های گیلان

مدیرکل زندان های گیلان گفت: ۳۰۳۲ کارت هدیه به مبلغ دو میلیون ریال کمک مومنانه از سوی سازمان زندان های کشور و بنیاد مستضعفان جهت اعطا به خانواده های زندانیان استان گیلان اختصاص یافت.

به گزارش گیل ابراز رضا محمدی اصل در گفت وگو با خبرنگاران، گفت: در پی اوامر مقام معظم رهبری و تاکید ریاست قوه قضاییه و دستوران رئیس سازمان زندان ها و اقدامات تامینی و تربیتی مبنی بر حمایت معیشتی همه جانبه از خانواده های بی بضاعت زندانیان، ۳۰۳۲ کارت هدیه به مبلغ دو میلیون ریال کمک مومنانه از سوی سازمان زندان های کشور و بنیاد مستضعفان جهت اعطا به خانواده های زندانیان استان گیلان اختصاص یافت و مشمول کمک های مومنانه قرار گرفتند.

وی اظهار کرد:این کمک با اوامر مقام معظم رهبری، سازمان زندان های کشور و بنیاد مستضعفان با بسیج جهادی همه جانبه به مددجویان شهرستان های استان گیلان اعطا شد.

مدیرکل زندان ها و اقدامات تامینی و تربیتی گیلان با اشاره به اینکه با یک همدلی و بسیج جهادی به فرمان رهبر انقلاب لبیک گفتیم، گفت: طبق دستورات رئیس سازمان زندان ها، تاکید بر شناسایی و حضور فیزیکی مدیران کل برای توزیع کمک های مومنانه شد و ما نیز در استان اقدام به شناسایی خانواده های بی بضاعت و نیازمندکردیم و با تیم های مشخص شده با حضور در منزل آنان و دیدار چهره به چهره ضمن اهدای کمک های مومنانه و گفت وگو در ایجاد این همدلی، مهر و محبت سهیم شدیم.

وی خاطرنشان کرد: علاوه بر حضور در محل زندگی، با مراجعه به زندان ها در زمان ملاقات توانستیم ضمن دیدار با زندانی و خانواده به طور همزمان هم کمک های مومنانه را اهدا کنیم و هم در پرورش افکار مثبت زندانی در زمان تحمل حبس و ایجاد یک آرامش خاطر برای او و خانواده اش گام برداریم.

محمدی اصل اضافه کرد: این روند باعث می شود دلواپسی هایی که سرپرست خانواده در زمان تحمل حبس دارد را کاهش دهیم و بستری را فراهم می کند تا زندانی در زندان تحمل کیفر خود را با برنامه های اصلاحی و تربیتی که برای او تدوین شده راحت تر سپری کند و این روند در توانمندسازی او نیز موثر است./ایسنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.