📌اعتقاد به ارزش های والای انسانی، همدلی و امیدبخشی، از اندیشه های بزرگی است که مردم کشورمان به ویژه خیرین همواره در روزهای بحرانی به همراه داشته اند، تا هر روز شعله تازه ای از امید را در دل انسانی روشن کنند.

📌انجمن معلولین بینایی گیلان، یک موسسه خیریه است که با همت والای خیرین و با تکیه بر مشارکت و حمایت اقشار مختلف مردم از طریق حمایت­ های مالی و معنوی اداره می­ شود.

📌با توجه به مسئولیت اجتماعی این موسسه، در راستای تحقق رسالت انجمن برای حفظ، مراقبت و کمک به منافع عمومی افراد تحت پوشش این سازمان از کلیه اشخاص حقیقی و حقوقی درخواست می کند در صورت تمایل باتوجه به شیوع ویروس کرونا و لغو کلیه برنامه ها و مجالس مختلف کمک های نقدی خود را به حساب شماره کارت 6037991199511621 انجمن معلولین بینایی گیلان واریز نمایند.

📌تا این موسسه از حمایت مالی، خدمات و دانش این یاوران و خیرین گرامی بهره مند گردد. در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر علاقه مندان می توانند با شماره تلفن مدیریت این مجموعه 09116052058 و یا شماره+989118055542واحد روابط عمومی انجمن ارتباط بر قرار نمایند تا راهنمایی کامل توسط کارشناسان ارائه شود./انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *