اختصاصی _گیل ابراز،نشست هم اندیشی مدیرکل بهزیستی گیلان با مراکز و تشکل های غیردولتی تحت پوشش بهزیستی برگزار شد.

مدیر کل بهزیستی گیلان با تاکید بر اینکه مراکز و تشکل های غیردولتی بازوان توانمند بهزیستی در خدمات رسانی به نیازمندان هستند،گفت:اهمیت و نقش مراکز و تشکل های غیردولتی در پیشبرد اهداف سازمان بهزیستی امری بی بدیل است.

نحوی نژاد، ضمن تشکر از کلیه همکاران و مسولین این مراکز، هدف از این نشست تخصصی را بررسی و ارزیابی فرآیند و چالش های این انجمن ها در ارائه خدمات ویژه به افراد تحت پوشش برشمرد.

مدیر کل بهزیستی گیلان‌اظهار داشت: این سازمان در تلاش است تا در جهت کیفی سازی مراکز و استاندارد نمودن خدمات و نیز حل مشکلات آنها اقدامات لازم را انجام دهد تا خدمات سریع و با کیفیت برتر ارائه شود.

مدیر عامل انجمن معلولین بینایی گیلان نیز در این نشست گفت:انتظارما از مسولین و مدیران بهزیستی این است که کیفیت خدمات رسانی به جامعه هدف را بالا برده و سازمان اهتمام ویژه ای بر استفاده از ظرفیت کارشناسی تشکل‌ها و انجمن‌ها داشته باشد.

احمد ممتازی در همین زمینه افزود:در این جلسه مقرر شد،که هر ۳ ماه یکبار جلسه هم اندیشی با مدیر کل بهزیستی استان و روسای تشکل ها و مسولین توانبخشی شهرستان به منظور تقویت همه جانبه ارتباط بین بهزیستی و تشکل ها انجام‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *