گیل ابراز _ دکتر دل آور در دیدار با جمعی از بانوان شهرستان رشت؛
برخی تنها ادعای اصولگرایی و انقلابی بودن دارند/ مسئولان باید در گفتار و کردار خود با مردم صادق باشند

دکتر مجید دل آور در نشست با جمعی از بانوان شهرستان رشت با اشاره به ظرفیت و توانمندی بالای بانوان در عرصه های مختلف اظهار کرد: بانوان ایرانی و گیلانی حضور فعال و موثری در سطوح مختلف جامعه دارند.
وی افزود: خانه داری و حضور زنان در خانه نیز به معنای کناره گیری از اجتماع نیست و این مادران هستند که فرزندان فاخری را برای حضور موثر در جامعه تربیت می کنند اما حضور بانوان در عرصه های مختلف اجتماعی به رشد جامعه کمک خواهد کرد.

این فعال سیاسی و اجتماعی با اشاره به اینکه بسیاری از مردم از مشکلات اقتصادی و معیشتی رنج می برند بیان کرد: مردم علاوه بر مسائل اقتصادی از تبعیض و عدم شایسته سالاری نیز رنج می برند.
دکتر دل آور با تاکید بر ضرورت صداقت مسئولان عنوان کرد: مسئولان باید با مردم صادق بوده و گزارشات را در سریع ترین زمان ممکن و شفاف به مردم ارائه دهند.
وی ادامه داد: هنگامی که مسئولان از طریق رسانه های داخلی با مردم شفاف سخن نگویند رسانه های غربی و بیگانه با ارائه آمار نادرست مردم را گمراه می کنند.

دکتر دل آور با بیان اینکه میان مردم و مسئولان بی اعتمادی وجود دارد اذعان داشت: هیچ کشوری پیشرفت نمی کند مگر اینکه بین مردم و مسئولان آن کشور اعتماد متقابل وجود داشته باشد.

این فعال سیاسی با انتقاد از عدم تصویب طرح شفافیت آرا در مجلس شورای اسلامی گفت: شفافیت آرا نمایندگان حق مردم است و نمایندگان موظف هستند عملکرد خود را شفاف به مردم گزارش دهند.

دکتر دل آور با اشاره به اینکه برخی تنها ادعای اصول گرایی و انقلابی بودن دارند ولی در واقع خلاف مواضع انقلاب عمل می کنند گفت: برخی مسئولان میان گفتار و عمل آن ها تفاوت زیادی وجود دارد و مردم به مسئولانی اعتماد می کنند که تنها به فکر کار و خدمت باشند.

وی به ظرفیت های بالای گیلان برای توسعه اشاره کرد و افزود: استان گیلان با چنین ظرفیت های بالایی در حوزه هایی چون گردشگری و کشاورزی نباید بیکار داشته باشد.

دکتر دل آور علل اصلی جمعیت بالای جوانان بیکار گیلان را حضور مدیران نالایق دانست و گفت: برای کاهش بیکاری باید مدیران توانمند و متعهد در راس کار باشند و حضور مدیران کارآمد زمانی امکان پذیر خواهد بود که نمایندگانی دلسوز و توانمند از سوی مردم انتخاب شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *