گیل ابراز _ همزمان با دومین روز از آغاز زمان ثبت نام کاندیداهای یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در کشور، معصومه پورمحمودی به عنوان تنها بانوی عضو هیات رئیسه گروه هاپکیدو WHF ایران با حضور در فرمانداری شهرستان رشت برای شرکت در کارزار یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی ثبت نام کرد.

پورمحمودی نوشری،فوق لیسانس حقوق کارمند سازمان هدفمندی یارانه ها،در خصوص حضورش در انتخابات مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: از آنجایی که حدود ۱۰ سال در جایی مشغول به خدمت بودم که کاملا از بودجه کشور، از وضع معیشت مردم، مشکلات اقتصادی اجتماعی – فرهنگی وضع زنان سرپرست خانوار،معضلات اشتغال جوانان وضعیت امنیت شغلی کارگران و غیر مطلع بودم
خصوصا در مورد پرداخت یارانه ها حذف خانوار ها و با مشکلات کلان شهر رشت بخوبی آشنا هستم در خود وظیفه دیدم در این مسیر قدم نهاده تا ان شالله با توکل بر خدای بزرگ و کمک مردم خونگرم شهر عزیزم رشت بتوانیم این مشکلات را مرتفع نمایم امیدوارم بنده مورد اعتماد مردم شریف شهر رشت در خانه ملت باشم.

وی در همین زمینه افزود:ان شالله مردم همیشه در صحنه و گرامی شهر رشت مثل دفعات قبل آگاهانه پای صندوق رای رفته و نماینده مورد اعتماد خود را انتخاب نمایند.

پورمحمودی گفت:به اعتقاد من نماینده ای که در دفعات قبل نتواسته وکیل خوبی برای مردمش باشد بنابراین برای دفعه بعد هم نمیتواند از موکلان خود بخوبی دفاع نماید، چون مردم در حال حاضر و بیشتر از هر موقعی نیاز بیشتری برای دفاع از وکیل خود در خانه ملت را دارند تا از این شرایط سخت بخوبی عبور کنند.

کاندیدای یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای در ادامه اظهارات خود بیان کرد: مردم عزیز شهر رشت ان شالله در ۲ اسفند ۹۸ مثل همیشه شما آگاهانه تر وکیل خود را به خانه ملت بفرستید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.