استاندار گیلان به میزبانی گیلانیان از گردشگران به میزان میانگین جمعیت ثابت استان اشاره کرد و گفت: گردشگران در کنار گیلانیان از خدمات بخش بهداشت و درمان استفاده می‌کنند که توجه جدی به تقویت زیرساخت‌های این حوزه از مطالبات مردم محسوب می‌شود.

ارسلان زارع در نشست جمعی از اساتید، پزشکان، اعضای هیئت علمی و نمایندگان صنوف مختلف دانشگاه علوم پزشکی گیلان با وزیر بهداشت، درمان و علوم پزشکی و رئیس کمیسیون بهداشت مجلس شورای اسلامی، سلامت را رکن و مولفه‌ای مهم در هر جامعه و کشوری برای نیل به توسعه یافتگی عنوان کرد و افزود: نبی مکرم اسلام (ص)، سلامت و امنیت را از مهمترین نعمت‌های الهی برشمرده‌اند که برای همه ی جوامع و در هر زمانی بسیار گرانسنگ است.

وی به تلاش مستمر دولت و نظام جمهوری اسلامی در پرداختن به موضوع سلامت به عنوان مهمترین دغدغه مردم اشاره و خاطرنشان کرد: علیرغم وجود مشکلات بسیار در ۴ دهه گذشته از دوره نظام جمهوری اسلامی، اقدامات موثری در ارتقای شاخص‌های حوزه درمان، بهداشت و سلامت صورت گرفته است.

نماینده عالی دولت در گیلان افزود: امیدوارم وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی برای تأمین انتظارات مردم استان و تحقق شاخص های مطلوب با اولویت بندی و اختصاص امکانات و تجهیزات و تامین نیروی انسانی مورد نیاز و با استفاده تلاش مستمر خدمتگزاران مردم در عرصه بهداشت و سلامت، بیش از پیش موفق و در جلب رضایت مردم سربلند باشند.

استاندار گیلان به بازدید خود و وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از بیمارستان ۴۰۰ تختخوابی در حال احداث سایت لاکان رشت اشاره کرد و افزود: پروژه‌هایی دارای پیشرفت فیزیکی بالا از جمله بیمارستان ۴۰۰ تختخوابی رشت جزو اولویت‌های مدیریت استان است که در تلاشیم تا با حمایت‌های اعتباری رئیس محترم سازمان برنامه و بودجه  تا پایان دولت دوازدهم مورد بهره‌برداری قرار گیرد.

زارع به میزبانی گیلانیان از گردشگران به میزان جمعیت ثابت استان اشاره و خاطرنشان کرد: گردشگران در کنار گیلانیان از خدمات بخش بهداشت و درمان استفاده می‌کنند که توجه به تقویت زیرساخت‌های این حوزه از مطالبات مردم  و فعالان حوزه سلامت محسوب می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *