پیام سیداسماعیل میرغضنفری فرماندارشهرستان لاهیجان به مناسبت بزرگداشت هفته دفاع مقدس

متن پیام به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

هفته ی دفاع مقدس نماد مقاومت ملت بزرگ ایران اسلامی در هشت سال جنگ تحمیلی است. جنگی که با حمایت همه ی قدرت های بزرگ جهانی علیه ملتی که به رهبری حکیمانه ی امام خمینی رضوان الله تعالی علیه انقلاب اسلامی را با شعارهای استقلال ، آزادی و جمهوری اسلامی بنیان گذاشته بود و پیام آور عدالت و نفی استعمار، استثمار و استبداد در جهان بود، آغاز گردید.

مقاومت مردم بزرگ ایران اسلامی با پیروی از آموزه های دینی و مکتب انسان ساز اسلام و تشیع علوی و درس آموزی از سیره ی حسین بن علی علیه السلام منجر به پیروزی های بزرگ و حفظ تمامیت ارضی کشور شد .اینک سربلند از پی این فداکاری های و جانبازی هزاران ایرانی سرافراز یاد و خاطره ی شهدا، ایثارگران و جانبازان را گرامی می داریم و به ارواح پاک شهیدان و امام شهدا درود می فرستیم و به پیروی از مقام معظم رهبری مدظله العالی و سیاست های دولت تدبیر و امید باور داریم راه عبور از گردنه های سخت جنگ اقتصادی مقاومت و افزایش امید و نشاط ، همبستگی ملی و حفظ اتحاد و وحدت است.

با استعانت از خداوند بزرگ و پیروی از رهنمود های مقام معظم رهبری و درس های اخلاقی و معنوی دین مبین اسلام ضمن تجدید میثاق با آرمان های بلند امام راحل رضوان الله تعالی علیه و شهیدان و براساس وعده ی الهی با همراهی و همدلی مردم با نظام جمهوری اسلامی ایران پیروزی و نصرت الهی نزدیک است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.