گیل ابراز _ بیستمین جلسه شورای اسلامی شهرستان رشت صبح پنجشنبه به ریاست ابراهیم اخوان در دفتر این شورا برگزار شد.

این نشست که با دستور جلسه از پیش تعیین شده و بمنظور تعیین و انتخاب هیئت رییسه در سال سوم شورا تدارک گردیده بود،با غیبت تعدادی از اعضاء به حد نصاب نرسید و تشکیل نشد.

رئیس شورای اسلامی شهرستان رشت گفت:آقایان عبداللهی و جذب ۲ عضو موثر این آبستراکسیون بودند که در جلسه انتخاب هیات رئیسه شرکت نکردند.

ابراهیم اخوان گفت:از زمان سلب عضویت این ۲ عضو شورای شهر رشت از شورای شهرستان که اخیرا و در زمان ریاست بنده رقم خورد و هم اینک پرونده آنان به استانداری و هیئت حل اختلاف استان ارجاع گردیده است و بناست که تا تعیین تکلیف و صدور رای نهایی از آن مرجع، کماکان مجاز به شرکت در جلسات شورای شهرستان باشند اما با این وجود باز هم این ۲ عضو در زمان تعلیق برای دومین بار از حضور در این جلسات امتناع کردند.

رئیس شورای اسلامی شهرستان رشت گفت:با وجود اینکه آقایان عبداللهی و جذب صبح روز پنجشنبه و در هنگامه برپایی جلسه در طبقه زیرین ساختمان شورا حضور داشتند اما از شرکت در محل برگزاری جلسه واقع در طبقه فوقانی ساختمان خودداری و بدینوسیله بازی آبستراکسیون را به راه انداختند و همچنین شنیده ها حکایت از آن دارد که این ۲ عضو مجدانه در صدد تصاحب کرسی ریاست برای خود و یا دیگر اعضاء همسو و همراه خود هستند.

ابراهیم اخوان افزود: بدیهی است این روند از سوی این ۲ عضو ادامه خواهد داشت و از اینرو برای حفظ جایگاه شورا و شأن و منزلت اعضای آن تا مادامیکه این وضعیت ادامه داشته باشد از برگزاری جلسات بعدی تا حضور و دخالت فرماندار خودداری خواهد کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *