گیل ابراز _ فرماندارلاهیجان در جلسه ستاد انتخابات شهرستان لاهیجان گفت:اجرای قانون ،اصل بی طرفی وحفظ حق الناس سرلوحه دولت درانتخابات است.

جلسه ستاد انتخابات شهرستان لاهیجان به ریاست مهندس میرغضنفری فرماندار و با حضور معاونین و اعضای این ستاد در دفتر کار فرماندار تشکیل شد.

فرماندار شهرستان لاهیجان ضمن تاکید بر اهمیت و حساسیت انتخابات گفت: انتخابات مجلس به جهت منطقه ای بودن این امر با توجه به تجربه های گذشته از اهمیت و حساسیت خاصی خود برخوردار است و باید در این زمینه از کسانی استفاده شود که حداقل یک دوره تجربه حضور در امور اجرایی انتخابات را داشته باشند.

وی با بیان اینکهایجاد اطمینان خاطر وآرامش هدف اصلی فرمانداری لاهیجان برای مردم در اجرای انتخابات است،اضافه کرد: سیاست مجموعه فرمانداری به عنوان مجری برگزارکننده انتخابات درحوزه انتخابیه خود ، اجرای امر قانون، اصل بی طرفی و حفظ حق الناس است.
فرماندار لاهیجان در ادامه گفت:با توجه به نقش وتاثیر فضای مجازی درجامعه و به جهت پرهیز از هر نوع شائبه ، کلیه عوامل وافرادی که به عنوان مجری انتخابات می باشند موظفند از هر موضوعی که می تواند ایجاد فضاسازی ،حاشیه و استفاده ابزاری برای طیف خاص و منتصب شدن به فردی گردند دوری کنند .

مهندس میر غضنفری ابراز داشت: هیچ اشتباهی در انتخابات جایز نیست و جزیی ترین مسائل باید جدی گرفته شود چرا که کوچکترین اشتباه می تواند پیامدهای بسیار بزرگی داشته باشد .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *