پیام تبریک رئیس شورای اسلامی شهرستان رشت به مناسبت روز خبرنگار

رئیس شورای اسلامی شهرستان رشت در پیامی، فرا رسیدن هفدهم مرداد، روز خبرنگار را به تمامی صاحبان اندیشه و فعالان عرصه اطلاع رسانی تبریک گفت.

به گزارش پایگاه خبری گیل ابزار، “ابراهیم اخوان” رئیس شورای اسلامی شهرستان رشت در پیامی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهید محمود صارمی خبرنگار شجاع و متعهد کشورمان گفت:خبرنگاران به عنوان حلقه های اتصال رسانه با مخـاطبان از جایگاه و شأن والایی برخوردارند و در واقع این خبرنگاران آگاه و متعهد هستند که به رسانه هویت می بخشند.

اخوان افزود:روز خبرنگار فرصت مغتنمی است تا از تلاشها و زحمات خستگی ناپذیر همه خبرنگاران، روزنامه نگاران، صاحبان اندیشه و فعالان عرصه قلم در انعکاس مطلوب رویدادها و اخبار جامعه قدردانی کنیم.

وی گفت: بی‌تردید تلاش‌های شبانه‌روزی خبرنگاران و فعالان عرصه خبر و رسانه با پیگیری مستمر و ارائه پیشنهادات و بیان انتقادات کارآمد راهکاری سازنده در مسیر تحقق آرمان‌های متعالی جمهوری اسلامی ایران بوده که این مهم با تعامل سازنده و پویای مسئولان و فعالان عرصه رسانه محقق خواهد شد.

رئیس شورای اسلامی شهرستان رشت در ادامه ضمن قدردانی از فعالان عرصه رسانه گفت:از همه خبرنگاران و فعالین این عرصه که در مجموعه مدیریت شهری و شورای شهرستان رشت در عرصه خدمت رسانی به مردم شریف شبانه روزی تلاش کرده‌اند قدردانی میکنم وامیدوارم با تداوم همکاری ها و تعاملات سازنده شاهد توسعه روز افزون در شهر و کشورمان باشیم .

ابراهیم اخوان
رئیس شورای اسلامی شهرستان رشت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *