📥حاجی پور در نشست صمیمانه با خبرنگاران مطرح کرد:
شورای شهر شورای شهرداری نیست/به شهردار رشت گفتم پاسخگوی سوالات به حق مردم باشد

🔻اختصاصی_ پایگاه خبری گیل ابراز /ظهر امروز رئیس شورای اسلامی شهر رشت با تاکید بر اینکه ما شورای شهر هستیم نه شورای شهرداری، افزود: برخی انتقادات وارده به شورا را می پذيرم،اما با صراحت اعلام ميكنم كه عملكرد فردی در اين شورا معنا ندارد و همه با هم هستیم، اگرچه اختلاف نظرهایی نیز وجود دارد. 

اسماعیل حاجی پور در جمع صمیمی با خبرنگاران علت عدم برگزاری جلسه امروز را نبود برخی از اعضای شورا بیان کرد و گفت: جلسه تعیین کمیسیون ها روز دوشنبه برگزار می شود و من در خصوص نحوه برگزاری جلسات مباحث مهمی را مطرح خواهم کرد.

وی با اشاره به اینکه هر چقدر فضا شورای شهر و شهرداری آرام باشد، مطمئنا نتایج مطلوبی برای مردم شهر رقم خواهد خورد افزود:برای انتصاب در پست ریاست شورا اصلا نجنگیدم. ولی همه تلاشم را برای جذب سرمایه گذار و توسعه شهر رشت انجام می‌دهم.

رئیس شورای شهر رشت در پاسخ به خبرنگار پایگاه خبری گیل اِبراز در خصوص هجمه های وارده به شهردار در بعضی از رسانه ها گفت: به شهردار گفتم پاسخگوی سوالات به حق مردم باشد. اما پاسخ شهردار در مقابل کسانی که به وی هجمه وارد می کنند فقط نتایج کارهایش خواهد بود. شهردار رشت باید با عملیاتی کردن پروژه ها در مقابل افرادی که وی را تحت فشار رسانه ای قرار می دهند بایستد.

حاجی پور با بیان اینکه پروژه های مهمی را به زودی آغاز می کنیم، افزود: تنها راه برورفت از مشکلات مالی شهرداری رشت جذب سرمایه گذار است،ما باید بستر جذب سرمایه گذار را در شهر رشت فراهم کنیم ،نه اینکه وی را در شرایطی قرار دهیم که برای مذاکره و عقد قرارداد ساعت ها پشت درب اتاق رئیس شورا بنشیند.

رئیس شورای اسلامی شهر رشت با بیان اینکه ما موظف به پاسخگویی به هر ادعای درست و غلطی نیستیم،افزود:از این به بعد عملکرد شورا شفاف سازی می شود و من از رسانه‌ها نیز می‌خواهم که مثل آئینه باشند و واقعیت ها را به درستی بیان کنند.

وی افزود:هر کاری برای ارتقاء شهررشت در چهارچوب قوانین انجام می دهم و از همه خبر نگاران، سازمان های مردم نهاد ،نخبگان و حتی گیلانی های خارج از استان خواهش می کنم که به کمک من بیایند تا مشکلات شهر را حل کنیم. چون ما به تنهایی نمیتوانیم کاری انجام دهیم.

حاجی پور گفت:با هر آنچه که منافع شهر را به خطر می‌اندازد مقابله می کنیم. اما انتظار داریم رسانه ها به کمک ما بیایند و حتی اگر ۲ عضوی با هم اختلاف دارند در جهت رفع مشکلات تلاش کنند نه در راستای افزایش تنش ها.زیراهر چقدر فضای شهر آرام باشد، ما در فضای بهتری تصمیم گیری می کنیم./انتهای پیام
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *