دیدار مدیرکل بهزیستی استان گیلان با فرماندار شهرستان سیاهکل

🔻به گزارش پایگاه خبری گیل ابراز ،مدیرکل بهزیستی استان گیلان با حضور در فرمانداری سیاهکل با محمود صوفی فرماندار شهرستان سیاهکل دیدار و گفتگو کرد.

محمود صوفی در این دیدار به اقدامات بهزیستی در راستای خدمت به جامعه هدف این سازمان اشاره و اظهار امیدواری کرد با برنامه ریزی و پیگیری مجدانه در راستای خدمات رسانی و رفع موانع و مشکلات جامعه هدف این سازمان اقدامات موثری توسط اداره کل بهزیستی صورت پذیرد.

فرماندار سیاهکل در ادامه از اداره بهزیستی شهرستان خواست نسبت به شناسایی مدارسی که فاقد دانش آموز هستند،اقدام تا با توجه به گستردگی حوزه های کاری سازمان بهزیستی در مواردی که نیاز است این مدارس در راستای خدمات رسانی توسط این اداره استفاده شود.

وی ایجاد زیرساخت برای خدمات اجتماعی در سطح شهرستان را مورد تاکید قرار داد و از مدیرکل بهزیستی استان خواست نسبت به احداث خانه ایتام و مرکز کودکان در شهرستان و تسریع در پرداخت تسهیلات در بخش اشتغال و مسکن مددجویان اهتمام بیشتری داشته باشند .

دکتر نحوی نژاد مدیرکل بهزیستی استان گیلان نیز در این دیدار گزارشی از اقدامات و خدمات این اداره کل در حوزه مدد جویان و جامعه هدف این سازمان ارائه نمود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *