در دیدار مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گیلان با فرماندار سیاهکل مطرح شد/ترویج فرهنگ ایثار و شهادت یک وظیفه شرعی و ملی است

گیل ابراز_ مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گیلان با حضور در فرمانداری سیاهکل ضمن دیدار با محمودصوفی فرماندار شهرستان در خصوص مسائل مختلف با یکدیگر به گفتگو پرداختند.

فرماندارسیاهکل در این دیدار ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان و تبریک اعیاد اظهارداشت: خانواده شهدا ولی نعمت های ما هستند و همواره باید خدمت و دیدار با آن ها را مهمترین اولویت کاری خود قرار دهیم.
محمود صوفی با تاکید بر این که امنیت و اقتدار امروز نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران ثمره و مرهون جان فشانی و فداکاری های شهدا ، جانبازان و ایثارگران است بیان داشت : پیگیری و رفع مشکلات خانواده شهدا ، جانبازان و ایثارگران و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت یک وظیفه شرعی و ملی است و لازم است مدیران و روسای ادارات شهرستان نسبت به این امر اقدامات لازم را انجام دهند.

مدیرکل بنیاد شهید و امورایثارگران نیز در این دیدار ضمن ارائه گزارشی از اقدامات و عملکرد این اداره کل ، شهرستان سیاهکل را از نظر شاخص های ارزیابی و رضایت مندی خانواده شهدا ، ایثارگران و جانبازان از جمله شهرستان های حائز رتبه های نخست در استان گیلان عنوان نمود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *