در جلسه شورای هماهنگی فناوری اطلاعات و توسعه دولت الکترونیک استان گیلان مطرح شد؛
تاکید معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری گیلان بر لزوم تشکیل کارگروه شهر هوشمند

🔻معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری گیلان با اشاره به اینکه گیلان در زمینه فناوری اطلاعات جزء رتبه‌های نخست کشور است خاطرنشان کرد: بایستی کارگروه رفع موانع شهر هوشمند را تشکیل دهیم و مشکلات موجود را با کمک هم برطرف کنیم.

🔻به گزارش پایگاه خبری گیل ابراز _ کیمیا تنهایی صبح امروز در جلسه شورای هماهنگی فناوری اطلاعات و توسعه دولت الکترونیک استان گیلان در رشت با بیان اینکه در دنیای امروز استفاده از فناوری اطلاعات عاملی در سنجش پیشرفت کشورها محسوب می‌شود،تصریح کرد: لازم است تا در جهت توسعه همه جانبه کشور و حرکت در مسیر پیشرفت ،بهره گیری از خدمات الکترونیک در دستگاه‌های اجرایی را گسترش دهیم.

🔻وی با بیان اینکه توسعه استان بدون گسترش فناوری اطلاعات امکان‌پذیر نیست گفت: با تعاملات فرابخشی و در سایه هم افزایی راهکارها و پیشنهادهای ارائه شده در رابطه با گسترش خدمات الکترونیکی را با جدیت تمام بررسی می‌کنیم.

🔻تنهایی با اشاره به لزوم گسترش استارتاپ‌ها در گیلان تصریح کرد: تشکیل جلسات مستمر شورای هماهنگی فناوری اطلاعات و توسعه دولت الکترونیک استان در تعالی استان اثرگذار خواهد بود.

🔻معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری گیلان با اشاره به اینکه گیلان در زمینه فناوری اطلاعات جزء استان های پیشرو فعال کشور است،خاطرنشان کرد: بایستی کارگروه رفع موانع شهر هوشمند را تشکیل دهیم و مشکلات موجود را با کمک هم برطرف کنیم.

🔻وی با درخواست از اعضای شورا برای ارائه راهکار در رابطه با بهبود خدمات الکترونیک در گیلان بیان کرد: صاحبان اندیشه و فعالان حوزه فناوری اطلاعات راهکارهای خود را به استانداری ارائه دهند تا قدمی مثبت در مسیر توسعه استان گیلان برداشته شود.

🔻تنهایی به برگزاری نمایشگاه الکامپ اشاره و اظهار داشت : در صورت وجود شرایط لازم، نمایشگاه الکامپ را به‌طور مستقل برگزار می‌کنیم و در غیر این‌صورت در فضایی مستقل نمایشگاه پژوهش و الکامپ به‌طور مشترک در استان گیلان برگزار شود.

🔻معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری گیلان با تاکید بر اینکه نباید همه امور را به وزارتخانه‌ها بسپاریم ،عنوان کرد: پیشرفت و توسعه گیلان نیازمند همت بیشتر مسئولان استان است و بایستی بدانیم گاهی انجام دادن کارهای کوچک و تدریجی، نتایج بزرگی در پی دارد و همین رویکرد پیشرفت چشمگیرتری را برای گیلان به همراه دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.