نماینده مجلس رشت :راه نجات و پیشرفت کشور در فعالیت های سیاسی احزاب است.

دکترحسنی در ضیافت افطاری که به میزبانی شورای عمومی انجمن اسلامی مهندسان گیلان برگزارشده بود گفت: راه نجات و پیشرفت کشور در فعالیت های سیاسی احزاب است.

وی گفت ما باید به احزاب احترام بگذاریم و تصمیماتی که احزاب میگیرند باید اجرایی شود.

این عضو شورای مرکزی فراکسیون امید مجلس اظهارکرد که در بحث استانی شدن انتخابات مجلس یکی از طرفداران و حامی این طرح بوده چون یکی از مهم ترین حسن های استانی شدن انتخابات نقش کلیدی احزاب درآن است و درواقع احزاب کاندیدای خود را معرفی خواهند کرد.

وی گفت: در تمام کشورهای پیشرفته احزاب تعیین کننده هستند و اگر من که نماینده مجلس هستم از طرف حزب معرفی شوم موظف میشوم که خود را در چهارچوب و خط و مشی آن حزب قرارداده و نمیتوانم تنهایی و بدون مشورت با حزب خود عمل و حرکت کنم.
ما نمیتوانیم توسط یک حزب معرفی شده و رای بیاوریم و وقتی وارد مجلس شویم همه چیز را فراموش و برخلاف اهداف گروه و حزب خود حرکت کنیم.

این نماینده مجلس درآخر افزود: راه برون رفت از این بی نظمی سیاسی و بعضا کج سلیقگی ها حزبی نبودن و حزبی فکرنکردن ماست. امیدوارم به روزی برسیم که مدیریت حزبی در کشور جا بیافتد و همه بدانند که در کجای کار قراردارند، تا با دانستن جایگاه خود حرکت و عمل درست را انجام دهند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *