🔴آخرین نشست خبری فرماندار صومعه سرا با اصحاب رسانه

فرماندار صومعه سرا بر نقش مهم اصحاب رسانه در انعکاس اخبار و واقعیات و همچنین دسترسی به مسئولین اشاره کرد و افزود: صاحبان قلم و رسانه سردمداران فرهنگ سازی در یک جامعه اند.

مهندس فتح اللهی فرماندار شهرستان صومعه سرا در آخرین نشست خبری با خبرنگاران که در محل فرمانداری این شهرستان برگزار شد ضمن تبریک و تهنیت به مناسب فرا رسیدن نیمه شعبان ولادت با سرسعادت منجی عالم بشریت حضرت مهدی (عج الله) و همچنین روز سربازان گمنام اظهار کرد: امیدوارم خداوند این توفیق را به همه ی ما برای بنده گی در ماه پر فضیلت رمضان اعطا کند.

فتح اللهی خاطر نشان کرد: اگر ما بتوانیم اتفاقاتی که حاوی یک پیام فرهنگی است را پر رنگ تر جلوه دهیم می توانیم در اشاعه آن فرهنگ تاثیر گذار باشیم و برخی مشکلات جامعه که در اثر نبود فرهنگ صحیح است را کاهش دهیم.

فرماندار صومعه سرا با اشاره به این که روشنگری و اطلاع رسانی به آحاد جامعه بر عهده خبرنگاران است، گفت: همان طور که همه ی شما می دانید اگر این مجموعه نباشد مردم هیچ اطلاعی از اتفاقات پیرامون خود نخواهند داشت، حادثه ی سیل که در ایام نوروز اتفاق افتاد و در همه کانال ها و فضای مجازی و رسانه ها پخش شد بی شک مرهون زحمات و تلاش شبانه روزی اصحاب رسانه است.

فتح اللهی عنوان کرد: اصحاب رسانه زبان گویای مردم برای بیان مشکلات و گوش شنوای مسئولین برای شنیدن حقایق هستند.

وی بر نقش مهم اصحاب رسانه در انعکاس اخبار و واقعیات و همچنین دسترسی به مسئولین اشاره کرد و افزود: صاحبان قلم و رسانه سردمداران فرهنگ سازی در یک جامعه اند.

فرماندار صومعه سرا در ادامه افزود: از زحمات تمامی شما اصحاب رسانه و کانال های تلگرامی تشکر و قدردانی می کنم که در طول دو سال و سه ماه مدیرت کاری بنده سنگ تمام گذاشتند و کارهای انجام شده ما را که در قبال مردم این شهرستان ناچیز بود به گوش مردم و مشکلات مردم را به گوش مسئولین رساندند.

فتح اللهی با تاکید بر اینکه باید توانمندی خودمان را در جهت رفع مشکلات مردم بکار بگیریم، خاطرنشان کرد: اگر به توانمندی‌ های خود ایمان و باور قلبی داشته باشیم قطعا می توانیم در راستای پیشرفت کشور قدم برداریم و همچنین اقدامات درستی انجام شود که تمام شرایط کشور را به همگرایی سوق دهد.

فتح اللهی بیان داشت: هر چیزی را آغازی است و قطعا پایانی دارد مگر ذات اقدس الهی که نه ابتدایی دارد نه پایانی هر چقد هم مسئولیت طولانی باشد باید روزی آن مقام و پست را ترک کرد.

فرماندار صومعه سرا در ادامه اقدامات انجام شده در طول این دوسال که در سطح شهرستان با کمک و همکاری نماینده پرتلاش شهرستان صورت گرفته است را مورد تاکید قرار داد و ابراز داشت: با تعامل و همکاری که با نماینده شهرستان وجود داشت توانستیم پروژه های ملی در سطح شهرستان با هماهنگی و دستور استاندار گیلان به ثبت برسانیم ازجمله این پروژه ها می توان به احیا و بازسازی حمام کسما و پل تاریخی مناره بازار و اسلحه خانه میرزا، احداث خانه روستایی، احداث بازارچه دائمی مرکز صنایع دستی، احداث آمفی تئاتر رو باز، اورژانس بیمارستان صومعه سرا، چهار خطه کردن محور فومن به پونل، کمربندی تولم شهر، سد لاستیکی، ساماندهی رودخانه ها در منطقه سیاه درویشان، قرار دادن آب بندان ها به بخش خصوص برای جذب اشتغال، تکمیل کتابخانه های عمومی، سالن ورزشی، چمن مصنوعی، بهره مندی روستاییان از آب شرب بهداشتی، احداث ایستگاه هواشناسی برای اولین بار در شهرستان صومعه سرا را می توان از جمله اقداماتی که در طی این مدت در سطح شهرستان صورت گرفته است اشاره کرد.

فتح اللهی در پایان از تمام اقشار مردم فرهیخته و آزده گان و جانبازان و خانواده های شهدای جنگ تحمیلی و همچنین خانواده های شهدای مدافع حرم و … شهرستان صومعه سرا تشکر و قدر دانی نمودند.

خبرنگاران شهرستان صومعه سرا به پاس زحمت ها و تلاش های فرماندار این شهرستان لوحی را تقدیم ایشان نمودند که متن لوح به شرح زیر است:

💢به صداقت آفتاب بردوش باران سوگند

💢به شکوه آزاده گی در قامت سرو جوان سوگند

💢به رقص علفزاران در دستان باد سوگند

💢به پاکی یاس های سفید در نوبهاران سوگند

✍️جناب آقای مهندس فتح اللهی فرماندار محبوب و مردمی دیار نیلوفر و ابریشم

شما در دوره خدمت بی منت خود در فرمانداری صومعه سرا چه زیبا درخشیدید، ابرشدید، باریدید، بخشیدید، در این دنیا اگر صدایی بماند، سروی بماند، کلمه ای بماند، صدا، سرود، کلمه انسانیت است.

بدینوسیله از تلاش های بی حد جنابعالی در دوره درخشان حضور در این شهرستان، بالاخص توجهات و حمایت های ویژه ای که از جامعه خبری داشته اید سپاسگزاریم.

کانون خبرنگاران شهرستان صومعه سرا
راضیه درمند اباتری
خبرنگار عصر گیلان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *