روزانه ۲ هزار مسافر از ایستگاههای ایمنی و سلامت جمعیت هلال احمر گیلان بهره مند شدند

از آغاز طرح ایمنی ودسلامت در ۴۳ ایستگاه ایمنی وسلامت روزانه بیش از ۲ هزار نفر از خدمات متعدد این طرح در استان بهره مند شدند .
به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان گیلان هر ساله قبل از آغاز سال نو جوانان داوطلب و نجاتگر گیلان در ماه پایانی سال با دریافت آموزشهای لازم جهت حضور موثر در پایگاههای امداد وونجات و ایستگاههای سلامت و ایمنی خود را آماده ارایه خدمت به مردم می کنند .
نجاتگران با باز آموزی و به روز کردن دانش امدادی در نحوه برخورد با حادثه دیده گان و جوانان داوطلب نیز آموزشهای لازم ارایه خدمات ایمنی و سلامت همچنین تیم های پیمان جمعیت هلال احمر “اموزش نحوه پیشگیری از اعتیاد ” تمام تلاش خود را جهت خدمت به مسافرین می کنند .
قریب به ۲۴ هزار از خدمات ایمنی وسلامت هلال احمر بهره مند شدند
مدیر عامل جمعیت هلال احمر گفت :بیش از ۱۶ هزار نفراز خدمات ایمنی و سلامت که شامل تست قند و فشار خون ، ارایه نقشه و بروشور اموزشی بهره مند شدند .
بیش از ۶ هزار نفر به کمپین بهبود رفتارهای ترافیکی جمعیت هلال احمر پیوستند
امید عظیمیان معاون جوانان هلال احمر گیلان گفت : کمپین بهبود رفتارهای ترافیکی جهت کاهش تصادف و حوادث جاده ای است که جوانان جمعیت ضمن پیوستن به این کمپین مسافرین و مردم را تشویق به پیوستن به این کمپین می کنند

.بیش از ۴ هزار نفر از خدمات طرح پیمان جمعیت هلال احمر بهره بردند
طرح پیمان جمعیت هلال احمر که در راستای کاهش آسیب های اجتماعی مانند اعتیاد می باشد که اعضای جوان سرگروه این طرح هر کدام با جذب عضو ووارایه اموزشهای لازم به انان در جهت آشنایی عموم مردم به ویژه جوانان با معضل اعتیاد و عوارض خانمانسوز ان آشنا می شوند ‌.
معاون جوانان گفت :یکی از خدمات ایستگاههای ایمنی وسلامت معرفی طرح پیمان ووارایه اموزشهای لازم این طرح به مراجعین می باشد که از آغاز طرح تا امروز بیش از ۴ هزار نفر از این طرح استفاده کردند .

هلال احمر دوستدار کودکان و همراه خانواده ها

مسافرین و خانواده ها ضمن مراجعه به ایستگاههای ایمنی و سلامت با خیالی آسوده و آرامش کودکان خود را به جوانان مهربان ووخوشروی حاضر در ایستگاهها می سپارند تا در آغوش پر مهر هلال احمری ها ضمن بازی و نقاشی آموزشهای مناسب سن شان را دریافت کنند .
۴ هزار و ۳۰۰ نفر از فضای دوستدار کودک جمعیت هلال احمر که محیطی امن و ارام می باشد استفاده کردند .
قریب به دو هزار نفر از خیمه های نماز هلال احمر گیلان که در کنار ایستگاههای سلامت و ایمنی برپا می باشد بهره مند شده و ۶ هزار نفر نیز از خدمات طرح سحاب ” دوچرخه سواران امداد رسان ” استفاده کردند .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *