🔴مدیر نمایندگی ستاد دیه استان مطرح کرد
در ۱۱ ماه سال جاری ۳۳۰ زندانی جرائم غیر عمد با کمک ستاد دیه استان از زندان آزاد شدند

⚜مدیر نمایندگی ستاد دیه استان گیلان در گفت و گو با پایگاه خبری گیل ابراز گفت: در ۱۱ ماه سال جاری ۳۳۰ زندانی جرائم غیر عمد با کمک ستاد دیه استان از زندان آزاد شدند که به ترتیب دیه (ناشی از تصادف،حوادث کارگاهی و شبه عمد) تعداد ۷ نفر، محکومیت های مالی غیر کلاهبردای به تعداد ۲۱۰ نفر ،مهریه به تعداد ۱۰۴ نفر و نیز نفقه به تعداد ۹نفر از زندان آزاد و به کانون گرم خانواده هایشان بازگشتند.

⚜علی رضا یزدانی اظهار کرد:بیشترین علت محکومیت ها در زندانیان جرائم غیر عمد مربوط به محکومیت های مالی غیر کلاهبرداری (تضامین ،چک و سفته ) بوده است و پس از آن مهریه در ردیف بعدی قرار دارد.

⚜وی افزود:هم اکنون بیش از ۸۰۰ زندانی جرائم غیر عمد منتظر کمک های بی‌دریغ مردم خیر و نیکوکار استان جهت آزادی از زندانهای استان هستند و تا زمانی که دینشان را پرداخت ننمایند می بایست در زندان باشند.

⚜مدیر نمایندگی ستاد دیه استان گیلان تصریح کرد:میزان کل بدهی این ۳۳۰ نفر مبلغ یکصدو چهارده میلیارد تومان بوده که طی مذاکره با شاکیان حدود ۷۱ میلیارد تومان را از حقوق مسلم خویش گذشت رضایتمندانه داشتند و حدود ۶ میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان نیز از طریق ستاد دیه (تسهیلات بانکی و نیز کمک های مردمی) برای آزادی ایشان پرداخت شد.

⚜یزدانی گفت:مبلغ ۳۸ میلیارد تومان نیز توسط خانواده این تعداد زندانی و همچنین پذیرش اعسار در مرجع قضایی تامین شده است.

🕎شماره حساب ستاد دیه استان در بانک تجارت 0800209900
بانک ملی 0105451617006
شماره کارت ۵۸۵۹۸۳۷۰۰۰۵۱۶۴۹۸
آماده جذب کمک های مردمی برای ازادی زندانیان جرائم غیر عمد استان گیلان می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *