🔴شهردار بندر انزلی مطرح کرد:
💠ضرورت ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در بین آحاد مختلف جامعه

🔷️اختصاصی،به گزارش پایگاه خبری گیل ابراز ،شهردار بندر انزلی،با بیان ضرورت انتقال فرهنگ ایثار و شهادت به نسل های جدید گفت: فرهنگ ایثار و شهادت ضامن بقا، دوام و ثبات انقلاب و نظام اسلامی است و باید این فرهنگ‌ دربین آحاد مختلف جامعه اشاعه پیدا کند.

🔷️شهردار بندر انزلی، با اشاره به اهمیت ترویج فرهنگ ایثار و شهادت اظهار کرد: فرهنگ ایثار و شهادت فرهنگ بسیار غنی و ارزشمندی است و تجربه جنگ نشان داد، که در طول جنگ تحمیلی علی رغم اتحاد تمام کشورهای جهان علیه ایران به برکت فداکاری و جانفشانی شهدا دشمنان به مقاصد شوم خود علیه کشورمان نرسیدند.

🔷️حسن پورقربان،در ادامه با اشاره به عظمت جایگاه ایثارگران و جانبازان در نزد امام و رهبر معظم انقلاب اسلامی گفت: در سیاست های کلی نظام که توسط رهبر معظم انقلاب ابلاغ شده است به اعتلای فرهنگ ایثار و شهادت، تعظیم و تکریم ایثارگران و پاسداری از منزلت ایشان حمایت از آثار تولید شده در این زمینه، تاکید بسیاری شده است.

🔷️وی بر اهمیت دیدار با خانواده های معظم شهدا تاکید نموده و گفت: همه ملت ایران مدیون شهدا هستند و باید همواره فداکاری ها آنها را به خاطر داشته و خانواده های آن‌ها را فراموش نکنند.

🔷️پورقربان، در ادامه با بیان ضرورت انتقال فرهنگ ایثار و شهادت به نسل های جدید ادامه داد: فرهنگ ایثار و شهادت ضامن بقا، دوام و ثبات انقلاب و نظام اسلامی است و باید این فرهنگ‌دربین آحاد مختلف جامعه اشاعه پیدا کند.

🔷️شهردار بندرانزلی در ادامه اظهار کرد: آحاد مردم به خصوص جوانان و نوجوانان باید بدانند که در جریان انقلاب اسلامی و دوران دفاع مقدس خانواده شهدا با چه صبر و فداکاری در راه آرمان های نظام ایستادگی کردند و فرزندان عزیزشان را در این راه دادند، تا امروز اقتدار و عظمت ایران اسلامی جهان شمول شود.

🔷️پورقربان تاکید کرد: رسیدگی به امور خانواده های شهدا، جانبازان و ایثارگران سرافراز وظیفه ای است که تمام مسئولان باید به آن توجه ویژه داشته باشند.

🔷️شهردار بندرانزلی ،ضمن تجدید میثاق با آرمان‌های بنیان‌گذار جمهوری اسلامی ایران، تصریح کرد: ما به تمام آرمان‌هایی که از ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی شکل گرفت متعهد هستیم و ارزش‌های انقلاب اسلامی مانند ولایت فقیه که امام عزیزمان برای ایران اسلامی به ارمغان آورد را پاس می‌داریم.

🔷️پورقربان گفت:اینجانب توفیق خدمت به مردم عزیز و قهرمان بندر انزلی را امانت الهی دانسته و با همرزمان شهیدم عهد می بندم ،که برای تحقق آرمان های بلند انقلاب اسلامی و خدمت رسانی به مردم شریف از هیچ تلاشی دریغ نخواهم کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *