🔴افتتاح رسمی دفتر پایگاه های خبری گیلان صدر و گیل اِبراز با حضور جمعی از مسئولین

🔖حقیقی _ پایگاه خبری گیل ابراز

صبح امروز همزمان با ۱۲ بهمن، آغاز دهه فجر و چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی با حضور فرماندار و نماینده مجلس شهرستان رشت، معاونین فرماندار و جمعی از مسئولان، دفتر پایگاه خبری_ تحلیلی گیلان صدر و گیل اِبزار به طور رسمی افتتاح شد.

نماینده مردم شهرستان رشت در مجلس شورای اسلامی در این مراسم، ضمن تبریک و اظهار امیدواری برای موفقیت مدیران این پایگاه های خبری در راستای رسالت خود، اظهار کرد:رسانه‌ها نقش مهمی در جریان آگاه‌سازی و نظارت همگانی در جامعه دارند.

محمد صادق حسنی، با اشاره به نقش آفرینی رسانه ها در شرایط گوناگون و تاثیرگذاری آنها بر آحاد مردم جامعه، بر ضرورت هم‌فکری، تعامل و هم اندیشی مسئولان با رسانه ها تاکید کرد و گفت: رسانه‌ها پل ارتباطی مردم با مسئولان هستند و نقش مهمی در این زمینه دارند.

وی اولویت بندی برای حل مشکلات خبرنگاران را ضروری دانست و خاطرنشان کرد:ما باید از توانمندی و ظرفیت های حوزه رسانه به مطلوبترین شکل ممکن استفاده کنیم.

در ادامه، فرماندار شهرستان رشت نیز با بیان تاثیر رسانه ها به عنوان مهمترین حلقه واسط در ایجاد وحدت و همدلی میان مردم و مسئولین اظهار کرد:در جوامع پیشرفته رسانه ها و مطبوعات جزو ارکان توسعه محسوب می شوند.

میرشمس مومنی زاده با تاکید برنقش رسانه ها در توسعه و پیشرفت کشور افزود: رسانه ها با ایجاد تعامل واطلاع رسانی خدمات دولت به مردم و همچنین بیان خواسته های مردم از دولت می توانند به خوبی این نقش مهم را ایفا کنند.

🔖لازم به ذکر است که پایگاه های خبری_ تحلیلی گیلان صدر و گیل اِبراز دارای مجوزرسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی هستند.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.