⭕نماینده مجلس رشت در شورای اداری گیلان مطرح کرد:
بعضی از مدیران گیلان به جای کار اصلی خود، پشت هم ضد نماینده مجلس بیانیه می دهند

نماینده رشت نسبت به بیانیه های پشت هم سازمان برنامه و بودجه گیلان واکنش نشان داد.

محمدصادق حسنی، در جلسه شورای اداری استان گیلان با انتقاد به یکی از مدیران به استاندار گفت: متاسفانه بعضی از مدیران شما استفاده از فضای مجازی را بلد نیستند.

وی خطاب به استاندار ‌گیلان افزود: با توجه به نماینده مجلس بودن از بعد نظارتی بعضی مواقع ممکن است صحبتهایی داشته باشیم ولی قرارنیست که مدیرشما کار اصلی خود را رها کند با ایجاد جو روانی درفضای مجازی پشت سرهم جوابیه بدهند یعنی این سازمان کاردیگه ای ندارد؟!

حسنی در ادامه تصریح کرد: اخیراً هم همین سازمان یک چهره کاملا” سیاسی را به این سازمان میاورند که اصلا تخصص ایشان نیست،من به این مسئله اعتراض کرده و گفتم در این برهه از زمان که با هزاران مشکل روبرو هستیم چرا این سازمان باید در ساعت اداری چهره سیاسی دعوت کند و گلایه خود را در جواب یک خبرنگار که سوالی از من پرسید بیان کردم. بعد از صحبتهای بنده آنها با ایجاد جو منفی و پخش کردن صحبتهای سال ۹۵ بنده و تشکر از مدیر سازمان به صورت جوابیه درصدد ایجاد بار روانی و سخت کردن شرایط برایم شدند.

حسنی،خواستار مدیریت مناسب در نحوه فعالیت در فضای مجازی از سوی سازمان ها و دستگاه های اجرایی شد وگفت:همه ما باید با تعامل و همدلی برای توسعه وپیشرفت کشورمان تلاش کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.