مدیرآموزشگاه سینمایی هفت :
جشنواره فجر از اقدامات بسیار تاثیر گذار برای رشد و حمایت از هنر است.

علی حلوی مدیر آموزشگاه سینمایی هفت در دومین روز از جشنواره فرهنگی و هنری فجر گفت : جشنواره فجر از اقدامات بسیار تاثیر گذار برای رشد و حمایت از هنر است .
وی با بیان این مطلب که جشنواره ها سبب ایجاد انگیزه در بین جوانان می شود گفت : هنرجویان برای اینکه بتوانند میزان علاقه و توانمندی خود را بدانند این جشنواره چنین فرصتی را به آنها می دهد زیرا آنان نمیتوانند در فضای حرفه ای حضور داشته باشند و جشنواره فرهنگی و هنری فجر بستری برای پرورش استعدادهای هنری آنان خواهد بود.

وی با اشاره به اینکه شروع کار جشنواره از متولی هنر یعنی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی رشت کاری بسیار درست بود، گفت : پیشنهاد می کنم که بقیه دستگاها و سازمان ها از چنین اقدام مثبتی حمایت کنند و این جشنواره را فراگیر تر و اثرگذار تر برای جامعه هنر برگزار نمایند.

وی با بیان اینکه در جشنواره امسال آموزشگاه سینمایی هفت در چند بخش اجرا داشته است گفت : بخش کودک و اجرای کلیپ ها با موضوعات مختلف و تاتر صحنه ای در 4 سانس برگزار شد.

حلوی با بیان اینکه بیش از 60 هنرجو در این جشنواره ازآموزشگاه هفت حضور داشتند گفت : استقبال بسیار عالی بود و این نشان می دهد که جشنواره فجر شهرستان رشت دارای عملکرد موفقی در سه سال گذشته بوده است و امسال نیز مورد توجه عموم مردم قرار گرفته است.

چهارمین جشنواره فرهنگی و هنری فجر از 24 بهمن ماه لغایت 2 اسفندماه 97 در مجتمع فرهنگی خاتم الانبیاء (ص) اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان رشت در حال برگزاری است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *