🔴کارگروه رفع موانع و رونق تولید در شهرستان رودسر
/ مجوز احداث ۵۹ واحد صنعتی جدید در شهرستان رودسر گیلان

📶حقیقی///پایگاه خبری گیل ابراز

به گزارش روابط عمومی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گیلان فرهاد دلق پوش در کارگروه رفع موانع و رونق تولید که در شهرستان رودسر برگزار گردید، مطرح کرد: بانک ها نسبت به پرداخت تسهیلات رونق تولید به ثبت نام کنندگان و معرفی شدگان تعجیل نمایند و تا پایان سال باید هزار و صد میلیارد تومان مبلغ اختصاصی منابع به استان جذب و پرداخت گردد.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گیلان از تفویض اختیارات ملی به کارگروه استانی خبرداد و گفت: همه اعضاء پرتلاش کارگروه رفع موانع و رونق تولید به جایگاه قانونی و الزامی بودن مصوبات آن توجه نمایند و به زیر مجموعه کارشناسی نیز در جهت رسیدگی و تسریع در امور تأکید کنند که چرخ هیچ واحد تولیدی نباید به علت عدم نقدینگی متوقف نشود.

وی در ادامه تعداد واحدهای دارای پروانه بهره برداری موجود در شهرستان رودسر را ۱۴۸ واحد عنوان کرد و گفت: با مجوز سرمایه‌گذاری بالغ بر ۱۱۹ میلیارد تومان زمینه اشتغال مستقیم ۳۷۶۹ نفر در این شهرستان فراهم آمده است.

متولی بخش صنعت، معدن و تجارت استان گیلان از صدور مجوز احداث واحدهای صنعتی جدید در شهرستان رودسر سخن گفت و تصریح کرد: مجوز احداث ۵۹ واحد صنعتی جدید برای شهرستان رودسر صادر شده است که بین ۱۰ تا ۹۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارند و پیش بینی می شود با شروع به کار این تعداد واحد صنعتی جدید، زمینه اشتغال ۱۳۸۰ نفر در رودسر فراهم خواهد شد.

گفتنی است شهرستان رودسر دارای یک شهرک صنعتی با مساحت 10 هکتار در فاصله ۷۱ کیلومتری مرکز استان گیلان قرار دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *