⭕معاون مشارکت‌های سازمان امور اجتماعی وزارت کشور:
مشارکت اجتماعی پایه توسعه پایدار در جامعه است

☸رشت- معاون مشارکت‌های سازمان امور اجتماعی وزارت کشور با اشاره به اینکه دولت از سازمان‌های مردم نهاد حمایت می کند، گفت: مشارکت اجتماعی پایه توسعه پایدار در جامعه است.

☸به گزارش خبرنگارمهر، کمال اکبری ظهر پنجشنبه درنشست سازمان‌های مردم‌نهاد استان گیلان که درسالن الغدیر استانداری گیلان برگزار شد، اظهارکرد: فعالیت سازمان‌های مردم نهاد یکی از دستاوردهای انقلاب اسلامی است.

☸اکبری گفت: جمهوری اسلامی ایران نیز حاصل مشارکت‌های اجتماعی ملت ایران بود که در همه صحنه‌های حساس حضور داشته و پای نظام، انقلاب و ولایت فقیه ایستاده‌اند.

☸وی با بیان اینکه مشارکت اجتماعی پایه توسعه پایدار است، تصریح کرد: کارها و اقدامات بزرگی از سوی سازمان‌های مردم نهاد در حوزه مشارکت‌های اجتماعی در سطح کشور در حال انجام است که این موضوع یکی از دستاوردهای بزرگ انقلاب اسلامی و نتیجه اراده و حمایت دولت از سازمان‌های مردم نهاد است.

☸معاون مشارکت‌های سازمان امور اجتماعی وزارت کشور از توجه و حمایت استاندار گیلان از سازمان های مردم نهاد قدردانی کرد و گفت:اقدامات سازمانهای مردم نهاد استان ستودنی است واقدام علاقمندانه استاندار گیلان برای مشارکت گسترده وفعال سازی این حوزه بسیار قابل توجه است.

☸وی با تاکید بر اعتماد دولت به سازمان‌های مردم نهاد، گفت: سازمان‌های مردم نهاد یکی از اهرم‌های مشارکت مردم در مدیریت جامعه هستند که می توانند کشور را به سمت افزایش توسعه و پیشرفت سوق دهند.

☸اکبری در ادامه با اشاره به نقش پررنگ مردم و سازمان‌های مردم نهاد در سیاستگذاری‌ها، اجرا و نظارت بر اجرای سیاست‌ها، افزود: دولت‌ها باید با ظرفیت سازی، حمایت، تسهیل‌گری زمینه‌های لازم را برای ایفای نقش سمن‌ها فراهم کنند.

☸در پایان این نشست با حضور معاون مشارکت‌های سازمان امور اجتماعی وزارت کشور استاندار گیلان و همزمان با چلهمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی از سامانه جامع اطلاع رسانی برنامه‌ها و عملکرد موسسات مردم نهاد استان گیلان رونمایی شد.  

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *