کد خبر : 3312
تاریخ انتشار : جمعه ۲۱ دی ۱۳۹۷ - ۶:۰۹

⭕رئیس شورای اسلامی شهرستان رشت: تأکید بر اهتمام دولت در رفع مشکلات مردم/ لزوم توجه ویژه به بخش های تابعه شهرستان رشت

⭕رئیس شورای اسلامی شهرستان رشت:  تأکید بر اهتمام دولت در رفع مشکلات مردم/ لزوم توجه ویژه به بخش های تابعه شهرستان رشت

⭕رئیس شورای اسلامی شهرستان رشت تأکید بر اهتمام دولت در رفع مشکلات مردم/ لزوم توجه ویژه به بخش های تابعه شهرستان رشت حقیقی///پایگاه خبری گیل ابراز ⛔بخش های تابعه شهرستان رشت به نوعی ویترین این استان تلقی می شوند.بخش های تابعه به جهت نزدیکی به شهر رشت و مرکز و پایتخت استان می باید از

⭕رئیس شورای اسلامی شهرستان رشت
تأکید بر اهتمام دولت در رفع مشکلات مردم/ لزوم توجه ویژه به بخش های تابعه شهرستان رشت

حقیقی///پایگاه خبری گیل ابراز

⛔بخش های تابعه شهرستان رشت به نوعی ویترین این استان تلقی می شوند.بخش های تابعه به جهت نزدیکی به شهر رشت و مرکز و پایتخت استان می باید از امتیاز ویژه ای در مقایسه با سایر بخشهای استان برخوردار باشند.

دومین جلسه از سری جلسات دوره ای شورای اسلامی شهرستان رشت در بخشهای تابعه با حضور مدیران و مسولین استان، شهرستان و بخش جهت پیگیری مسائل و مشکلات بخش کوچصفهان در بخشداری این منطقه برگزار شد.

رئیس شورای اسلامی شهرستان رشت در ابتدای این جلسه ضمن ابراز امیدواری از برگزاری این جلسات و تداوم آن برای حل مشکلات بخش های تابعه شهرستان رشت گفت: سیاست اصلی دولت رفع مشکلات و افزایش امید در جامعه بوده و اعضای شوراها و مدیران در هر سطحی، باید با برنامه ریزی صحیح گامهای مؤثری در حل مسائل مردم بردارند.

ابراهیم اخوان در ادامه تصریح کرد: یکی از اهدف این جلسات که دعوت از مدیران کل و همراهی آنها را در پی دارد این است که با وجود مسولین یک نگاه ویژه و متفاوت نسبت به به این بخشها داشته باشند، چرا اینکه این بخش ها باتوجه به نزدیکی به شهر رشت و مرکز و پایتخت استان می باید از امتیاز ویژه ای در مقایسه با سایر بخشهای استان برخوردار باشند.

وی افزود: بخش های تابعه شهرستان رشت به نوعی ویترین این استان تلقی می شوند و هرکس بخواهد به نحوی وارد این استان بشود و یا از آن خارج بشود ناگزیر باید از این کریدورها یعنی بخشهای تابعه شهرستان رشت گذر کند. همچنین انتظار میرود به جهت همجواری با مرکز استان از توجه و امتیاز ویژه و درخور شان ، این بخش ها برخوردار باشند.

ابراهیم اخوان، در ادامه با اشاره به اینکه درجلسه سنگر ۱۳ مصوبه و در این جلسه نیز در صورت تصویب به ۱٦ مصوبه دست پیدا خواهیم کرد، افزود:توقع داریم این مصوبات و انتظارات حداقلی پیگیری و عملیاتی شده و خروجی جلسات نیز در نهایت به نتایج خوبی منتج شود.

وی یاد آور شد: هدف اصلی این اقدمات تلاش برای رفع مشکلات و دغدغه های مردم با کمک و مساعدت تمامی دستگاه های اجرایی و ادارات است.

ریس شورای شهرستان رشت در ادامه همین مطلب تصریح کرد: اگر منابع و اعتبارات موجود به درستی و عادلانه تقسیم و توزیع بشوند همه به نسبت سهم و حقشان از آن بهره مند خواهند شد.

اخوان، در ادامه ضمن تأکید بر اهتمام دولت در رفع مشکلات مردم گفت: یکی از اهداف مسولین هم این است که با حضور در بین مردم و احصاء مشکلات، بتوانند زمینه حل مشکلات آنها را فراهم کنند.

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.