🔵مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری گیلان
همزمان با چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی/ اجرای تئاتر خیابانی در سراسر گیلان

📶حقیقی///پایگاه خبری گیل ابراز

✡مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری گیلان از برگزاری جشنواره تئاتر خیابانی با رویکرد کاهش آسیب های اجتماعی در شهرستانهای ساحلی گیلان، همزمان با چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران خبر داد.

✡منا ابروفراخ، بر لزوم ایجاد نشاط اجتماعی و امید در مردم تاکید کرد و گفت: بر اساس سند نشاط اجتماعی که به عنوان یکی از راهبردهای استانداری گیلان تدوین شده، اگر بخواهیم به سطح مطلوبی از رضایتمندی عمومی دست پیدا کنیم باید شور، نشاط و امیدواری را در تمامی برنامه ریزی های خرد و کلان لحاظ کنیم.

✡ابروفراخ اذعان کرد: باید در مسیر کاهش آسیب های اجتماعی ایجاد و ارتقای نشاط اجتماعی گام برداریم و توسعه برنامه های فرهنگی و اجتماعی در سواحل گیلان را مدنظر قرار دهیم.

✡ابروفراخ در ادامه گفت : به همین منظور با همکاری و همفکری کارگروه توسعه تئاتر گیلان، سازمان های مردم نهاد، اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان و مشارکت شهرداری های سراسر استان، همایش بزرگ تئاتر خیابانی را با ایجاد و ارتقای همین هدف- نشاط اجتماعی و امیدواری- شهروندی و موضوعات مرتبط با آن در شهرهای ساحلی گیلان برگزار خواهد کرد.

✡وی در پایان ابراز امیدواری کرد با مشارکت سازمان های مردم نهاد و گروههای تئاتر استان، این همایش هر چه باشکوهتر برگزار شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *