🔴نماینده مجلس رشت و عضو کمیسیون کشاورزی مجلس
استیضاح وزیر کشاورزی رسما کلید خورد

عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی با بیان اینکه امیدوارم با کمک همکاران رای اعتماد به وزیرجهاد کشاورزی ندهیم اظهار داشت: به علت واردات بی رویه برنج هر ۲۳ عضو کمیسیون کشاورزی استیضاح وی را امضا کردند و استیضاح وی عملا کلید خورد.

📶حقیقی ///پایگاه خبری گیل ابزار

محمدصادق حسنی نماینده مردم رشت در گفتگو با خبرنگار «رساگیل»، با بیان اینکه استیضاح «محمودحجتی» وزیر کشاورزی به زودی در مجلس کلید خواهد خورد گفت: هر ۲۳ نفر عضو کمیسیون کشاورزی موافق این استیضاح هستند.

وی با بیان اینکه سال گذشته برای واردات بی رویه برنج وزیر جهاد کشاورزی را استیضاح کردیم ولی کل کمیسیون را برای جمع آوری امضاء نتوانستم قانع کنم، افزود: خوشبختانه امضای زیادی جمع آوری کردم و تا دقیقه نود هم پیش رفتم که یکی از نمایندگان شهر ما آمد و از وزیر کشاورزی دفاع کرد.

حسنی با بیان اینکه در نهایت وزیر با اختلاف رای کم توانست رای اعتماد مجدد بگیرد گفت: با این آزادسازی برنج، واردات بی رویه برنج و گندم هر ۲۳ نفر عضو کمیسیون کشاورزی نامه استیضاح وی را امضا کردند و با این امضا یعنی وزیر کشاورزی صددرصد استیضاح کمیسیون را دارد.

عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مصرف برنج در کشور دو میلیون و ۸۰۰ هزار تن تا ۳ میلیون تن است گفت: تولید داخل ۲میلیون و ۴۰۰ هزار تن می باشد و این بدان معنی است که بین ششصد تا هفتصد تن می توانیم وارد کنیم.

نماینده مردم رشت افزود: تا به امروز یک میلیون و دویست هزار تن برنج وارد کرده ایم و البته به صورت رسمی اعلام هم کرده اند که صد درصد دروازه وارادات برنج ایران آزاد شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *