⭕مدیر کل کانون استان گیلان خبرداد :
آغاز ویژه‌برنامه‌های «هفته پژوهش» از 24 تا 30 آذر

📶حقیقی/// پایگاه خبری گیل ابراز

مدیر کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان گیلان از برگزاری ویژه‌برنامه‌های هفته پژوهش این دستگاه ‌فرهنگی از 24 تا 30 آذر 1397 خبرداد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کانون استان گیلان، اسفندیارضیائی شعار ویژه‌برنامه‌های هفته پژوهش کانون را «مسیر زندگی، پژوهش – مقصد، یافتن» اعلام و تقویت حس پرسش‌گری کودکان و نوجوانان، همراه‌سازی خانواده‌ها با نگاه پرسش‌گر فرزندان و هم‌چنین نهادینه‌سازی این فرهنگ درجامعه را ازجمله اهداف برنامه‌های این روز‌ها عنوان‌کرد.

مدیر‌کل کانون استان گیلان برهمین اساس، فضا‌سازی مناسب مراکز فرهنگی هنری با محوریت پژوهش، همراهی با دیگر دستگاه‌های فعال این حوزه در برپایی نمایشگاه‌های پژوهش‌محور و برگزاری کارگاه اقدام‌پژوهی ویژه‌ همکاران را از جمله‌ این برنامه‌ها برشمرد.

تقدیر از پژوهش‌گران کودک و نوجوان، برگزاری نشست با والدین با محوریت «پژوهش، کودک و نوجوان» و برپایی نمایشگاه دست‌آورد‌های پژوهشی اعضا و دانش‌آموزان علاقه‌مند نیز از دیگر برنامه‌های هفته پژوهش کانون است که در سخنان ضیائی به آن اشاره شد.

ضیائی هم‌چنین برپایی کارگاه ‌پژوهشی، ویژه اعضای مراکز فرهنگی هنری و دعوت از صاحب‌نظران این حوزه برای نقد و بررسی آثار پژوهشی کودکان و نوجوانان را از فعالیت‌های این ایام خواند که با همراهی دستگاه‌های فعال در این حوزه از 24 تا 30 آذر 1397 در مراکز فرهنگی هنری کانون پرورش فکری سراسر استان گیلان برگزار‌می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *