⭕با حضور معاون وزیر بهداشت
افتتاح طرح های بهداشتی-درمانی در شهرهای سیاهکل و صومعه سرا

⚀⚄⚀حقیقی///پایگاه خبری گیل ابراز

⚀صبح امروز سه شنبه ساختمان شبکه بهداشت و درمان سیاهکل و یک داروخانه شبانه روزی در صومعه سرا با حضور معاون وزیر بهداشت و درمان به بهره بردرای رسید.

⚀به گزارش پایگاه خبری گیل ابزار، برای احداث ساختمان ۴ طبقه مرکز بهداشت و درمان سیاهکل که امروز با حضور دکتر رئیسی معاون بهداشتی وزیر بهداشت و درمان به بهره برداری رسید، ۲۵ میلیارد ریال هزینه شد.

⚀همچنین داروخانه شبانه روزی بیمارستان امام خمینی صومعه سرا با حضور معاون وزیر بهداشت درمان افتتاح شد.

⚀بخش خصوصی برای راه اندازی و تجهیز این داروخانه ۳۰۰ میلیون ریال سرمایه گذاری کرد.

⚀معاون بهداشتی وزیر بهداشت و درمان از مرکز خدمات جامع سلامت و مرکز بهداشت در دست ساخت مرجقل تولمات هم بازدید کرد.

⚀علیرضا رئیسی در این بازدید از اختصاص ۱۲ میلیارد ریال اعتبار برای تکمیل مرکز بهداشت مرجقل که ۲۷ درصد پیشرفت دارد خبر داد.

✳افتتاح ساختمان شبکه بهداشت و درمان سیاهکل

⚀ ساختمان شبکه بهداشت درمان شهرستان سیاهکل با زیر بنا 2000 مترمربع با اعتباری بالغ بر دو میلیارد و دویست میلیون تومان صبح امروز با حضور معاون بهداشت وزارت بهداشت، مسوولان دانشگاه و نماینده مردم لاهیجان و سیاهکل افتتاح شد.

⚀شبکه بهداشت سیاهکل دارای چهار مرکز خدمات سلامت روستایی و سه مرکز خدمات جامع سلامت شهری و 45 خانه بهداشت است.

✴معاون وزیر بهداشت و درمان در سفر به گیلان با استاندار دیدار کرد.

⚀مصطفی سالاری، استاندار گیلان در این دیدار به نقش پزشک خانواده در نظام ارجاع اشاره کرد و گفت: اجرای طرح پزشک خانواده و نظام ارجاع برای ارتقای سلامت عمومی ضروریست که باید در اولویت های وزارت بهداشت و درمان قرار گیرد.

⚀معاون وزیر بهداشت و درمان نیز با بیان اینکه تاکنون نظام ارجاع در شهرستان های ماسال، صومعه سرا، رضوانشهر، انزلی و لنگرود راه اندازی شده است افزود: در این طرح علاوه بر نوبت دهی، با تعیین بارکد برای هر بیمار در مراکز درمانی پزشکان می توانند از اطلاعات بیماران آگاه شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.