🔴مدیر کل امور فرهنگی و اجتماعی استانداری گیلان در حاشیه حضور در مراسم افتتاحیه مسابقات «لیگ تکواندو پومسه» مناطق کشور مطرح کرد؛
◀سهم ورزش در ارتقای سلامت و نشاط اجتماعی غیرقابل انکار است.

🔷سارا حقیقی///پایگاه خبری گیل ابراز

رشت- مدیرکل امور فرهنگی و اجتماعی استانداری گیلان با تاکید بر لزوم گسترش ورزش در بین اقشار جامعه، گفت: توجه به ورزش سبب افزایش روحیه نشاط و تضمین سلامت جامعه و تربیت نسلی پویا می شود.

مونا ابرو فراخ در حاشیه حضور در مراسم افتتاحیه مسابقات «لیگ تکواندو پومسه» مناطق کشور در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به نقش ورزش در سلامت اجتماعی،  اظهارکرد: شادی و نشاط در ورزش سبب ایجاد امنیت اجتماعی و بهداشت روانی می شود.

ابروفراخ به درخشش جوانان و بانوان گیلانی در رشته های مختلف ورزشی در عرصه های ملی و بین المللی اشاره و تصریح کرد: حضور بانوان در عرصه‌های اجتماعی بیانگر توانمندی و استعداد این گروه از جامعه بوده و به همین لحاظ باید با برنامه‌ریزی مناسب در عرصه های ورزشی زمینه ارتقای سلامت جسمی و روحی آنها را فراهم کنیم.

وی با بیان اینکه شادی و نشاط در بین جوانان منجر به کاهش آسیب‌های اجتماعی و افزایش سلامت اجتماعی می شود، افزود: در همین راستا نیازمند برنامه‌ریزی و هماهنگی برای توسعه ورزش و جذب جوانان به حوزه‌های ورزشی هستیم.

مدیرکل امور فرهنگی و اجتماعی استانداری گیلان با اشاره به ظرفیت‌های ورزشی استان گیلان، گفت: توسعه ورزش نیازمند پیشرفت زیرساخت‌ها و امکانات ورزشی در تمامی مناطق استان بوده که در حال حاضر اقدامات خوبی به همت اداره کل ورزش و جوانان گیلان در حال انجام است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *