🔴حضرت آیت الله رودباری در دیدار با سرپرست کتابخانه های گیلان:
حضور در جمع کتابداران توفیق بزرگی برای من بود

◀حقیقی///پایگاه خبری گیل ابراز

🔷آیت الله سید مجتبی رودباری در دیدار سرپرست اداره کل کتابخانه های عمومی استان گیلان از خدمات ارزشمند مجموعه کتابخانه های عمومی در حوزه جوانان و نوجوانان تشکر کرد.

🔷به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی گیلان، پریسا کرمی، سرپرست اداره کل کتابخانه های عمومی استان در این دیدار که در آستانه روز کتاب، کتابخوانی و کتابدار و با همراهی جمعی از کارکنان این اداره کل صورت پذیرفت با حضور در منزل آیت الله سید مجتبی رودباری با این عالم فرزانه دیدار و گفت وگو کرد.

🔷آیت الله سید مجتبی رودباری در این دیدار با اشاره به خدمات بزرگ قشر زحمتکش کتابدار برای ترویج علوم در میان مردم، خصوصا جوانان، فعالیت در این حوزه را مقدس و دارای ثواب عظیم نزد خداوند عنوان کرد.

🔷وی با اشاره به اهمیت فراگیری علم و دانش خصوصا در دوره نوجوانی و جوانی فراهم کردن بستر این امر را دارای اجری عظیم در نزد خداوند دانست و از اقدامات مجموعه کتابخانه های عمومی در این حوزه قدردانی کرد.

🔷مدیر کتابخانه عمومی حضرت امیرالمومنین(ع) رشت همچنین برگزاری باشکوه آیین تکریم مقام کتابداران، کتابخوانان و فعالین عرصه کتاب را نشانه ای از توجه مردم و مسئولین به مسئله کتابخوانی در استان گیلان عنوان کرد و گفت: در آن روز مهم حضور در جمع کتابداران توفیق بزرگی برای من بود.

⭕️کرمی:کتابخانه های عمومی امروزی مکانی برای حضور مردم از هر نوع سلیقه ای هستند

🔷سرپرست اداره کل کتابخانه های عمومی استان گیلان نیز در این دیدار ضمن قدردانی از حمایت های معنوی این عالم برجسته شیعه از کتاب و کتابخوانی در گیلان، حضور وی در کنار مجموعه کتابخانه ها را قوت قلب برای مجموعه عنوان کرد.

🔷پریسا کرمی همچنین در گزارشی به فعالیت های انجام شده در کتابخانه های عمومی استان در سال های اخیر نیز اشاره کرد و با بیان اینکه کتابخانه های عمومی امروز از حالت سنتی خود خارج شده و به فعالیت های فرهنگی در زمینه های مختلف روی آوره اند گفت: کتابخانه های عمومی امروزی مکانی برای حضور مردم از هر نوع سلیقه ای هستند.

🔷کرمی در ادامه این دیدار از آمادگی خود برای تامین منابع مورد نیاز کتابخانه عمومی حضرت امیر المومنین(ع) رشت خبرداد و گفت: کتابخانه های عمومی با داشتن منابع غنی و روزآمد، بستر حضور جوانان در این مراکز را تضمین می کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *