🔴دکتر شهدی نژاد مدیر درمان تامین اجتماعی گیلان
پلی کلینک تخصصی شماره یک رشت جزو سه پلی کلینیک پرمراجعه تامین اجتماعی کشور/ تشکیل بیش از ٥٥ هزار پرونده بیماران مزمن

⬛سارا حقیقی///پایگاه خبری گیل ابراز

◀در جلسه هم اندیشی با همکاران پلی کلینیک تخصصی شماره یک رشت مطرح شد.

◀مدیردرمان تامین اجتماعی استان گیلان در نشستی صمیمی با همکاران پلی کلینیک تخصصی شماره یک رشت گفتگو نمود.

◀دکتر محمد حسین شهدی نژاد، مدیر درمان استان در این نشست ضمن یاد آوری میزان مراجعه کنندگان به پلی کلینک تخصصی شماره یک رشت که جزو سه پلی کلینیک پرمراجعه تامین اجتماعی کشور است، از تلاش های مستمر همکاران این مرکز به ویژه در بستر سازی ارائه خدمات الکترونیکی به بیمه شدگان تشکر و قدر دانی نمود.

◀ وی تشکیل پرونده الکترونیک و حذف نسخ در مراکز ملکی ، اجرای طرح نظام ارجاع داخلی وتشکیل بیش از ٥٥ هزار پرونده بیماران مزمن وهمچنین راه اندازی سامانه نوبت دهی غیر حضوری از طریق تلفنی ، USSD ، اپلیکیشن موبایل و سایت نوبت دهی را در راستای ارتقای ارائه خدمات و افزایش رضایتمندی بیمه شدگان تامین اجتماعی دانست که با سعه صدر و تلاش بی وقفه همکاران درمان در حال پی گیری و اجرا است.

◀مدیردرمان تامین اجتماعی گیلان خطاب به همکاران اظهار داشت: کار و تلاش و خدمت به بیمه شدگان تامین اجتماعی بی شک فرصتی است که از سوی پروردگار به همه ما عنایت شده است لذا باید قدر این فرصت را بدانیم و برای کسب رضایت پروردگار تلاشی مضاعف نماییم.

◀دکتر شهدی نژاد در این جلسه پرسش و پاسخ با تبیین وضعیت سازمان در شرایط کنونی و لزوم صبوری همکاران در دریافت مطالبات و نقشی که تک تک همکاران برای صیانت و حفظ سازمان دارند تاکید نمودکه جلب رضایت کارکنان و پرداخت به موقع مطالبات آنان از دغدغه های اصلی مدیران ارشد بوده که مدیران استانی نیز بیش از پیش پی گیر آن می باشند.

◀شایان ذکر است که در این نشست همکاران برخی از مشکلات کاری خود را مطرح و خواهان اتخاذ تدابیری از سوی مدیریت درمان برای رفع این موانع شدند./انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *