🔴دکتر شهدی نژاد، مدیر درمان تامین اجتماعی استان گیلان
از تشکیل نزدیک به ٥٨هزار پرونده الکترونیکی و وارجاع نزدیک به ١٠هزار بیمار ویزیت شده در سطح استان خبر داد.◀مشروح خبر در لینک زیر 👇👇👇

◀حقیقی///پایگاه خبری گیل ابراز

🔷در راستای اجرای طرح نظام ارجاع داخلی پزشکان مدیریت درمان گیلان بیش از ٥٨هزار پرونده بیماران مزمن الکترونیکی تشکیل و نزدیک به ١٠هزار بیمار ویزیت شده در سطح مراکز ملکی را به مراکز تخصصی تامین اجتماعی استان ارجاع دادند.

🔷دکتر شهدی نژاد مدیر درمان تامین اجتماعی استان گیلان با اعلام خبر فوق افزود: در اجرای طرح نظام ارجاع داخلی ١٠٥ پزشک عمومی و متخصص مشارکت داشته اند که تا پایان تیرماه سالجاری پزشکان متخصص نزدیک به ٣٢٠٠ پرونده الکترونیکی و پزشکان عمومی حدود ٥٥هزار پرونده الکترونیکی بیماران مزمن را تشکیل دادند.

🔷مدیر درمان تامین اجتماعی استان گیلان با اشاره به تفکیک پرونده های مزمن الکترونیکی اظهار داشت : بیماران مبتلا به دیابت ٢٨هزار پرونده الکترونیکی ، بیماران مبتلا به پرفشاری خون نزدیک به ٤٠هزار پرونده الکترونیکی ، بیماران مبتلا به بیماری های قلبی عروقی نزدیک به ١٢ هزار پرونده الکترونیکی و برای مبتلایان به بیماری های اعصاب و روان بیش از ٤هزار پرونده الکترونیکی تشکیل شد.

🔷دکتر شهدی نژاد تعداد بیماران ارجاع داده شده در چهارماهه ابتدای سالجاری در قالب طرح نظام ارجاع داخلی به مراکز تخصصی تامین اجتماعی در سطح استان را نزدیک به١٠ هزار مورد بیان نمود و افزود:بیش از ٣٧٠٠ بیمار مزمن که حدود ٤٠درصد از بیماران ارجاع شده را شامل می شود،توسط پزشکان متخصص و فوق تخصص در مراکز تخصصی تامین اجتماعی سطح استان ویزیت شده اند.

🔷 مدیر درمان تامین اجتماعی استان گیلان همچنین بیشترین ارجاعات ویزیت شده را متخصصین در بین گروه های تخصصی داخلی ،نورولوژی ،جراحی اعصاب و ارتوپدی بیان کردند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *