🔴پیام تبریک مدیر کل امورفرهنگی و اجتماعی استانداری گیلان به مناسبت روز خبرنگار

⬛⬛حقیقی///پایگاه خبری گیل ابراز

🔷سوگند به قلم و آنچه می نگارد
روز خبرنگار فرصتی ارزشمند جهت ارج نهادن به صاحبان اندیشه ای است که اندیشه های خود را برای آگاهی جامعه و ثبت در تاریخ به رشته تحریر در می آورند.

🔷خبرنگاران چراغ افروزان شفافیت و حافظان بی منت حقوق جامعه و شهروندان بوده و نقش بی بدیل نشریات و مطبوعات مجازی و مکتوب طی چند سال گذشته گواهی بر این مدعاست.

🔷به درستی که خبرنگاران چشم بینا، زبان صادق، صریح و گویای مردم در عرصه اجتماعی،تحولات سیاسی و بین‌المللی هستند که باید همیشه رسالت خود را از دریچه “تعهد” ، “صداقت” و “امانت‌داری” تعریف کنند.

🔷رعایت رسم “امانتداری” مهم ترین رسالت خبرنگاری است، نگرش دقیق و عمیق خبرنگار به رخدادها و وقایع خبری، توجه به اولویت های جامعه با رویکرد حفظ وفاق، انسجام و آرامش عمومی از جمله عوامل موثر در ارزش بخشیدن به کارکرد خبرنگار است.

🔷جامعه خبرنگاران، اصحاب رسانه و مطبوعات با روشنگری‌های خود می توانند در راستای هدایت افکار عمومی نقشی مهم ایفا کرده و راه پیشرفت جامعه را هموارتر کنند و تلاش صادقانه اصحاب رسانه در پوشش خبری رویدادهای مختلف به منظور ارتقاء سطح آگاهی اقشار مختلف مصداق بارز خدمت ارزشمند می باشد و همواره شایسته توجه و تقدیر است.

🔷از این رو هفدهم مرداد ـ روز خبرنگار ـ را به صاحبان قلم و اندیشه تبریک عرض نموده، با گرامیداشت یاد و خاطره شهید محمود صارمی و همه از جان گذشتگان حوزه خبر و اطلاع رسانی، از فعالان این عرصه برای تلاش صادقانه و مسئولانه، صمیمانه تقدیر و تشکر می نمایم.

🔷منا ابروفراخ
مدیر کل امور فرهنگی و اجتماعی استانداری گیلان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *