⬛به گزارش پایگاه خبری گیل ابراز به نقل از اتاق خبر ماسال

🔷 محمد جواد عامر، طی هفته های اخیرتقریبا در تمامی بازدیدهای منطقه ای و فعالیتهای میدانی، محمد ابروفراخ را درکنار و همراه خود دیده است.

🔷همین فروردین ماه امسال بود که فرماندار ماسال خطاب به مدیران شهرستانی گفت “بنای تغییر ندارم، مگرآنکه مدیری نتواند پا به پای ما حرکت کند، آنهایی که همراه ما باشند با ما خواهند ماند و آنهایی یکی که نتوانند باید بروند.” 

🔷این در شرایطی است که فرماندار ماسال “تعداد جلسات و حجم کار مدیران شهرستان را بسیار بالا برده و این موضوع چندان به مزاغ برخی از آنان خوش نیامده، یا بهتر بگوییم به نظر می رسد برخی از آنها نشان داده اند توانایی همراهی با برنامه های پرفشارعامر را ندارند.”

🔷”العاقل یکفی به الاشاره” . به نظر می رسد بخشدار مرکزی ماسال یکی از مدیرانی است که منظور فرماندار را به خوبی درک کرده، توانسته پا به پای عامر و برنامه هایش پیش برود و به همراهی او چراغ سبز نشان دهد.

🔷شاید بین محمد جواد عامر و محمد ابروفراخ چند ویژگی مشترک وجود داشته باشد که آنها را به یکدیگر نزدیک کرده باشد: اینکه هر دو آنها از خانواده محترم شهدا هستند, در مواجهه با ارباب رجوع نهایت خضوع را پیشه می کنند, هر دوی آنها تا غروب آفتاب در محل کار خود حاضر می شوند و مواردی از این دست. اما شاید مهمترین آنها می تواند “جوانی و در عین حال باتجربه بودن ابروفراخ باشد که این روزها توانسته به عنوان بازوی حرکتی فرماندار عمل نماید و همکاری و همراهی این دو شتاب ویژه ای به پیشبرد اهداف شهرستان داده است.

🔷همکاری این دو تا بدان جا ادامه داشته که طی هفته های اخیر محمد جواد عامر تقریبا در تمامی موارد بازدید، بخشدار مرکزی را به همراه خود برده است چه بسا بسیاری از این موارد می توانسته با حضور معاون و البته بخشدار شاندرمن صورت گیرد اما برای مثال در همین سیل اخیر شاندرمن دیدیم که ابروفراخ نشان داد برایش تفاوتی ندارد که قرار است به چه کسانی خدمت کند؛ اینکه این مردم از بخش مرکزی باشند یا بخش شاندرمن.

🔷اینکه فرماندار ماسال در نهایت چه زمانی دست به تغییر مدیران میانی شهرستان خواهد زد هنوز برای کسی مشخص نیست؛ اما آنچه مسلم است برای تغییر بخشدار مرکزی تصمیم دشواری را پیش رو خواهد داشت، او با بخشداری روبه روست که با ویژه گیهای مورد انتظار او همخوانی کامل دارد”جوان، با انگیزه، همراه و مدیری نه تنها در بین دهیاران شهرستان محبوب است، بلکه با مراجعه به روستاهای ماسال به راحتی می توان به میزان محبوبیت آن در بین مردم نیز پی برد./انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *